Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2012, 13:40

autor: Sarge

Darmowy dodatek DLC do gry Hard Reset z zawartością z rozszerzonej edycji

W ostatnim tygodniu kwietnia lub na początku maja posiadacze gry Hard Reset doczekają się darmowego dodatku DLC. Znajdziemy w nim nową zawartość z rozszerzonej edycji polskiej strzelaniny, która powinna ukazać się jeszcze w tym miesiącu.

Polskie studio Flying Wild Hog ogłosiło, że na przełomie kwietnia i maja wszyscy posiadacze gry Hard Reset otrzymają darmowy dodatek DLC. Rozszerzenie zawierać będzie nową zawartość wprowadzoną w wersji Hard Reset: Extended Edition, która będzie miała swoją premierę w tym miesiącu.

W bezpłatnym DLC dystrybuowanym za pośrednictwem usługi Steam znajdziemy zatem pięć nowych poziomów składających się na ok. 2 godziny zabawy. Dzięki temu rozbudowana zostanie sama fabuła, a w czasie rozgrywki spotkamy cztery nieznane rodzaje przeciwników i jednego bossa. Poprawek doczeka się silnik graficzny, a tryb Survival zostanie wzbogacony o kolejne dwa etapy.

Podejście rodzimego dewelopera jest godne pochwały, bo posiadacze oryginalnej wersji Hard Reset nic nie tracą i nie są zmuszeni do zakupu rozszerzonej edycji, gdyby chcieli sprawdzić nadchodzącą zawartość. Z kolei nowi klienci będą mogli od razu zakupić Hard Reset: Extended Edition, o ile cena tego wydania będzie wystarczająco opłacalna.

Do godziny 15:00 we wtorek trwa najnowsza edycja akcji Indie Royale, w której za minimalną cenę niecałych 4 euro (ok. 16 złotych) możecie nabyć pięć gier wraz z ciekawymi bonusami. Wśród nich znajduje się strzelanina Hard Reset. W tej chwili jest to najtańszy sposób zaopatrzenia się w tę produkcję.

Hard Reset to dynamiczna, pierwszoosobowa strzelanina, w której zajmujemy się przede wszystkim eliminacją nadciągających wrogów. Tytuł w pewnym stopniu bazuje na staroszkolnych rozwiązaniach, a rozgrywka w niektórych aspektach przypomina takie pozycje jak Painkiller, czy Bulletstorm.