Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 marca 2012, 09:27

autor: DogGhost

Ruszyła kolejna odsłona akcji Indie Royale. Pięć gier, w tym m.in. Hard Reset, za kilkanaście złotych

W ramach kolejnej odsłony akcji Indie Royale, tym razem powiązanej z Dniem Św. Patryka, gracze mogą nabyć za kilkanaście złotych zestaw pięciu gier. Wśród nich znalazła się polska strzelanka Hard Reset oraz przygodówka Jolly Rover.

Wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale. W związku z odbywającym się 17 marca irlandzkim świętem narodowym zatytułowano ją The St. Patrick’s Day Bundle. Tym razem gracze mogą za niewielkie pieniądze kupić pakiet pięciu gier wraz z ciekawymi bonusami. Wśród nich znalazła się polska strzelanka Hard Reset. Akcja potrwa do wtorku, do godziny 15:00.

Ruszyła kolejna odsłona akcji Indie Royale. Pięć gier, w tym m.in. Hard Reset, za kilkanaście złotych - ilustracja #1

Podobnie jak w każdej odsłonie akcji Indie Royale, cena pakietu zależy od kwot wpłacanych przez graczy. Obecnie zakup zestawu wiąże się z minimalnym wydatkiem rzędu 3-4 euro (ok. 15 złotych). Wartość ta może ulec zmniejszeniu, jeśli nabywcy wykażą się większą hojnością. Powinna Was do tego zachęcić ciekawa zawartość pakietu:

  • Hard Reset - polska strzelanka stworzona przez studio Flying Wild Hog. Wcielamy się w majora Fletchera i stajemy do walki przeciwko zagrażającym ludzkości robotom. Nacisk położono w niej przede wszystkim na akcję i eliminowanie zastępów przeciwników.
  • Jolly Rover - humorystyczna przygodówka 2D typu point and click rozgrywająca się w świecie piratów z psem w roli głównej.
  • Vertex Dispenser + Vertex Vortex Remix Cortex – abstrakcyjna gra logiczna polegająca na manipulowaniu kolorami wierzchołków geometrycznych figur.
  • DLC Quest - w czasach, gdy coraz więcej produkcji otrzymuje płatne dodatki, twórcy gry postanowili wyśmiać ten trend tworząc tytuł, który składa się praktycznie z samych rozszerzeń pozwalających na przykład odblokować opcję pauzy.
  • Lair of the Evildoer - prosta strzelanka ukazana w rzucie izometrycznym z licznymi elementami RPG.

Wszystkie produkcje wchodzące w skład zestawu The St. Patrick’s Day Bundle są pozbawione zabezpieczeń DRM. Dodatkowo większość z nich można przypisać po zakupie do konta Steam lub Desura. Osoby, które skorzystały z możliwości przedpremierowego zakupu pakietu Indie Royale lub zapłaciły większą kwotę od minimalnej, dostaną w prezencie album O.S.T: Original Soundtrack, inspirowany ścieżkami dźwiękowymi z gier tworzonych na konsolę NES.

  1. Oficjalna strona akcji Indie Royale
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.