Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2010, 14:27

Wieści ze świata (Battefield: Bad Company 2 - Vietnam, Trials HD, Marvel Pinball) 16/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmie ze skasowanego Mercenaries 3: No Limits, zapowiedzi Marvel Pinball, trzecim DLC do Trials HD, nowych grach Epic Games, Osiągnięciach i Trofeach w Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam, a także ścieżce dźwiękowej do Michael Jackson: The Experience. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o filmie ze skasowanego Mercenaries 3: No Limits, zapowiedzi Marvel Pinball, trzecim DLC do Trials HD, nowych grach Epic Games, Osiągnięciach i Trofeach w Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam, a także ścieżce dźwiękowej do Michael Jackson: The Experience. Zapraszamy do lektury.

LEGO Universe

Rozbudowany edytor światów, będący jedną z największych atrakcji wydanej pod koniec ubiegłego miesiąca gry MMO LEGO Universe, przysłużył się już do powstania trzech, pełnowymiarowych obszarów. Przypominamy, że w produkcji studia NetDevil gracze zdobywają doświadczenie poprzez budowanie z tytułowych klocków różnego rodzaju konstrukcji. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie internetowe LEGO Universe.

Mercenaries 3

W momencie zamknięcia przez firmę Electronic Arts, studio Pandemic pracowało nad trzecią odsłoną cyklu Mercenaries o podtytule No Limits. Potwierdza to opublikowane w Sieci nagranie, prezentujące wczesną wersję produkcji (konkretnie misję eskortowania dziennikarza na obszarze Kuby). Znajdziecie je na łamach serwisu Kotaku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewna część kodu napisanego na potrzeby Mercenaries 3: No Limits została użyta w dewelopingu Mercs Inc. – kolejnej odsłony serii, zapowiedzianej oficjalnie pod koniec ubiegłego roku przez ekipę byłych pracowników Pandemic Studios, pracujących obecnie pod egidą EA Los Angeles.

Marvel Pinball

Jeszcze w tym roku studio ZEN (znane z ZEN Pinball oraz Pinball FX) wprowadzi do sprzedaży za sprawą Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network grę o tytule Marvel Pinball, w której zagramy na wirtualnych fliperach okraszonych motywami z komiksów Marvela. W grze znajdą się stoły inspirowane przygodami takich bohaterów, jak Iron Man, Spider-Man, Wolverine oraz Blade. Do premiery Marvel Pinball dojdzie jeszcze w tym roku.

Wieści ze świata (Battefield: Bad Company 2 - Vietnam, Trials HD, Marvel Pinball) 16/11/10 - ilustracja #1

Trials HD

1 grudnia do oferty Xbox Live wprowadzony zostanie kolejny dodatek DLC do gry zręcznościowej Trials HD. W skład Thrills Pack wejdzie 40 tras oraz sześć nowych trybów rozgrywki. Za sprawą dodatku posiadacze podstawki będą mogli też zdobyć trzy gratisowe Osiągnięcia. DLC będzie kosztować 400 punktów Microsoftu. Będzie to trzecie rozszerzenie do Trials HD – dwa poprzednie to Big Thrills i Big Pack.

Epic Games

W Sieci pojawiły się plotki sugerujące, że Epic Games pracuje nad kilkoma grami, robiącymi użytek z kontrolera Kinect, w tym specjalną odsłoną marki Gears of War. Podobna studio ujawni je w trakcie grudniowej gali Spike Video Game Awards. Cliff Bleszinski zdążył już wyjaśnić na łamach Twittera, że z pewnością nie chodzi tu o Gears of War 3 (opóźnienie na jesień przyszłego roku nie było spowodowane chęcią zaimplementowania wsparcia dla tego urządzenia).

Battefield: Bad Company 2 - Vietnam

Studio EA DICE zamieściło na łamach oficjalnego bloga marki Battlefield listę Osiągnięć oraz Trofeów, jakie będzie można zdobyć w konsolowych wersjach rozszerzenia Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam. Przypominamy, że dodatek do podstawowej edycji Battlefield: Bad Company 2 zostanie wydany drogą cyfrową na początku przyszłego miesiąca.

Wieści ze świata (Battefield: Bad Company 2 - Vietnam, Trials HD, Marvel Pinball) 16/11/10 - ilustracja #2

Xbox Live

Niezależni producenci gier – w tym studia Ska (The Dishwasher: Dead Samurai)oraz RadianGames – wydawanych za sprawą serwisu Xbox Live Arcade podjęli decyzję o nawiązaniu współpracy. Jej efektem jest zapowiedź specjalnej promocji Indie Games Winter Uprising, która zostanie uruchomiona w pierwszym tygodniu grudnia. W jej ramach do sprzedaży trafi trzynaście tytułów, których ceny ustalone zostaną na poziomie od 80 do 400 punktów MS. Na powyższej stronie internetowej w kolejnych dniach publikowane będą kolejne informacje na ich temat, w tym materiały graficzne.

Michael Jackson: The Experience

Poznaliśmy pełną listę utworów, które zostaną zawarte w grze tanecznej Michael Jackson: The Experience (PS3, X360, Wii, DS, PSP). Znajdziecie ją na łamach serwisu Worthplaying. Wśród kompozycji znalazło się wiele hitów zmarłego Króla Popu (m.in. Bad, Billie Jean, Black or White oraz Thriller). Do premiery produkcji firmy Ubisoft dojdzie na początku przyszłego roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Fight Night Champion

Enslaved: Odyssey to the West

Shogun 2: Total War

Rock of Ages

LEGO Universe

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Fighters Uncaged - kinectowe walki Gramy!

Create

The 3rd Birthday

ArmA II: Operation Arrowhead - Private Military Company

Epic Mickey - Omówienie Postaci

Alien Breed 3: Descent

Ion Assault

Mafia II: Joe’s Adventures

Lionheart: Wyprawy Krzyżowe

Mortal Kombat - Sub-Zero

Sonic Colors

Bloodline Champions - This Is Bloodline

EA Sports Active 2 - What Is EA SPORTS

Star Wars: The Old Republic - umiejętności

Tron Evolution - Z dziennika dewelopera #4 – wersja PL

Fight Night Champion

Kingdom Under Fire II

Bulletstorm

Fable III - Understone Quest Pack

gry