Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 listopada 2010, 15:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik i Atlas Świata do Two Worlds II

"Poradnik do gry Two Worlds II zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań dostępnych w grze, włącznie z przedstawieniem wszystkich możliwych rozwiązań i zakończeń oraz ich konsekwencji w dalszej rozgrywce. Natomiast Atlas Świata- informacje dotyczące rozwoju postaci, zestaw porad, kompendium wiedzy na temat magii i zaklęć oraz szczegółowe mapy całej krainy."

Poradnik do gry Two Worlds II zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań dostępnych w grze, włącznie z przedstawieniem wszystkich możliwych rozwiązań i zakończeń oraz ich konsekwencji w dalszej rozgrywce.

Z kolei Atlas Świata jest uzupełnieniem poradnika bazowego, zawierającym szczegółowe informacje dotyczące rozwoju postaci, zestaw porad, kompendium wiedzy na temat magii i zaklęć oraz szczegółowe mapy całej krainy. - „Arxel”

Poradnik do gry Two Worlds II

Poradnik do gry Two Worlds II - Atlas Świata

Poradniki znajdują się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać je posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełne wersje poradników do gry Two Worlds II w formacie PDF dostępne są na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Two Worlds II - poradnik za SMS

Two Worlds II - Atlas Świata - poradnik za SMS