Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2009, 09:45

autor: Jiker

Nowa odsłona Mercenaries oficjalnie zapowiedziana

Studio Pandemic potwierdziło wczorajsze informacje na temat Mercs Inc. (tytuł roboczy), nowej odsłony marki Mercenaries. Deweloping gry przeprowadzony zostanie w siedzibie EA Los Angeles, zlokalizowanej w Playa Vista.

Byli pracownicy studia Pandemic, współtworzący obecnie ekipę działającą pod egidą EA Los Angeles,potwierdzili wczorajsze informacje na temat Mercs Inc. (tytuł roboczy), nowej odsłony marki Mercenaries. Deweloping gry przeprowadzony zostanie w nowej siedzibie studia, zlokalizowanej w Playa Vista.

Nad Mercs Inc. pracuje 35 kluczowych pracowników Pandemic, którzy uniknęli masowych zwolnień przeprowadzonych przez Electronic Arts jeszcze przed ukończeniem produkcji gry akcji The Saboteur (objęły one 228 osób). Zespół wchłonięty przez EALA potwierdził w ten sposób swoje wcześniejsze zapowiedzi, z których wynikało, że prace nad rozwojem marek należących do Pandemic będą kontynuowane.

Nowa odsłona Mercenaries oficjalnie zapowiedziana - ilustracja #1

Dodatkowe informacje na temat Mercs Inc. ujawnione zostaną w swoim czasie. Autorzy obiecują przede wszystkimi potwierdzenie liczby platform oraz sprecyzowanie daty premiery gry.

W oficjalnym oświadczeniu zabrakło niestety informacji na temat systemu rozgrywki. Przypominamy, że we wczorajszej wiadomości zasugerowano nam, że najprawdopodobniej twórcy skupią się na trybie wieloosobowym. W pewnym stopniu potwierdza to pierwszy zwiastun produkcji.

Jak dotąd marka Mercenaries doczekała się dwóch odsłon. O ile pierwsza, wydana na PlayStation 2 i Xboksa, cieszyła się wśród graczy sporą popularnością, o tyle „dwójka” uznana została już za bardzo słabą produkcję. Czy Mercs Inc. uda się zatrzeć złe wrażenie pozostawione przez Mercenaries 2: World in Flames powstałe na PC, Xboksa 360, PlayStation 3 i PS2?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.