Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2009, 09:13

autor: Adrian Werner

Napoleon: Total War - zapowiedziano Edycję Imperialną

Ekipa Creative Assembly ujawniła zawartość wydania kolekcjonerskiego Napoleon: Total War. Zestaw będzie dostępny pod nazwą Imperial Edition i poza typowymi dla tego rodzaju produktów bonusami znajdzie się w nim także ekskluzywne DLC.

Ekipa Creative Assembly ujawniła zawartość wydania kolekcjonerskiego Napoleon: Total War. Zestaw będzie dostępny pod nazwą Imperial Edition i poza typowymi dla tego rodzaju produktów bonusami znajdzie się w nim także ekskluzywne DLC.

Napoleon: Total War - zapowiedziano Edycję Imperialną - ilustracja #1

Zawartość samego pudełka prezentuje się raczej skąpo. Poza inną okładką jedynym dodatkowym elementem jest duży plakat zawierający biografię Napoleona Bonaparte. Natomiast tym, co naprawdę odróżni tę edycję od zwyczajnej będą kody, które po wpisaniu w serwisie Steam dadzą nam dostęp do dwóch specjalnych minidodatków.

Pierwszym z nich będzie dostępny tylko w wydaniu pudełkowym Heroes of the Napoleonic Wars (Bohaterowie Wojen napoleońskich) Zawiera on dziesięć historycznych jednostek wywodzących się z formacji takich jak np: grenadierzy pruscy, huzarzy brytyjscy i austriaccy czy też ułani brandenburscy.

Napoleon: Total War - zapowiedziano Edycję Imperialną - ilustracja #2

Francuski 18e Regiment d'Infanterie de Ligne

 

Drugim dodatkiem będzie Elite Regiment (Elitarne Pułki), w skład którego wejdzie zgodnie z nazwą pięć najbardziej elitarnych jednostek z tamtego okresu m.in. 88 regiment pieszy Connaught Rangers.

Napoleon: Total War - zapowiedziano Edycję Imperialną - ilustracja #3

2 Lejb-Huzarski Pawłogradzki Pułk

 

Decyzja, by aż 15 jednostek dostępne było tylko dla ludzi, którzy zakupią specjalną edycję budzi mieszane uczucia. Pozostaje mieć nadzieję, że również reszta graczy z czasem uzyska do nich dostęp w postaci patcha lub płatnego DLC. Przypomnijmy, że CD Projekt zapowiedział premierę w pełni zlokalizowanej polskiej wersji Napoleon: Total War na luty następnego roku w cenie 139,90 zł. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak czy i na rodzimych półkach zagości Edycja Imperialna.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.