Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2009, 18:55

autor: Jiker

Ubisoft zapowiada dodatek do strategii ekonomicznej Anno 1404

W lutym 2010 roku na polski rynku wydany zostanie pierwszy dodatek do gry Anno 1404 – bardzo dobrej strategii ekonomicznej, opracowanej przez studio Related Designs. Wraz z Anno 1404 Wenecja otrzymamy szansę wpłynięcia na rozkwit kultury weneckiej oraz przetestowania nowego trybu rozgrywki wieloosobowej.

W lutym 2010 roku na polskim rynku wydany zostanie pierwszy dodatek do gry Anno 1404 – bardzo dobrej strategii ekonomicznej, opracowanej przez studio Related Designs. Wraz z Anno 1404 Wenecja otrzymamy szansę wpłynięcia na rozkwit kultury weneckiej oraz przetestowania nowego trybu rozgrywki wieloosobowej.

Przekazanie graczom regionu weneckiego będzie się wiązać z dostępem do szeregu nowości. Mamy tu na myśli choćby dwa dodatkowe rodzaje statków handlowych – a dokładnie rzecz ujmując małe i duże kogi.

Ubisoft zapowiada dodatek do strategii ekonomicznej Anno 1404 - ilustracja #1

Graczom, którym śni się po nocach infiltracja wrogów i sabotowanie ich ekspansji przypadną zapewne do gustu tajne zgromadzenia, oferujące taką właśnie działalność. Osobom pragnącym zadecydować o swojej przyszłości w sposób bezpośredni twórcy polecają z kolei efektywne wywieranie wpływu na obrady rady miasta.

W dodatku zawartych zostanie ponadto trzysta nowych misji typu wyścig handlowy i załadunek statków, wiele wyzwań, a także sześćdziesiąt dodatkowych przedmiotów. Nabywca Anno 1404 Wenecja otrzyma ponadto możliwość odkrycia i eksploracji nowego rodzaju wyspy – wyspy wulkanicznej.

Ubisoft zapowiada dodatek do strategii ekonomicznej Anno 1404 - ilustracja #2

Ciekawie zapowiada się opcja multiplayer. Dzięki niej gracze będą mogli nie tylko rywalizować między sobą, ale również zawiązać sojusz i kooperować w walce z przeciwnikiem sterowanym przez komputer. W jednej sesji uczestniczyć będzie mogło nawet osiem osób.

Na koniec pragniemy jedynie przypomnieć, że podstawowa wersja Anno 1404 trafiła na polski rynek na początku lipca bieżącego roku. Więcej informacji na jej temat dostarczy Wam nasza recenzja.