Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2009, 12:20

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (31 marca 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: środa w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej gry Kaos Studios, będzie DLC do Ferrari Challenge, Blizzard o następcy Xboxa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: środa w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej gry Kaos Studios, będzie DLC do Ferrari Challenge, Blizzard o następcy Xboxa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

Xbox Live Arcade

Już jutro w ofercie Xbox Live Arcade pojawi się niezależna produkcja The Dishwasher: Dead Samurai autorstwa Jamesa Silvy. Wcielamy się w niej w nieumarłego samuraja walczącego z przeważającymi siłami armii cyborgów. Gra charakteryzuje się wyjątkową brutalnością. Będzie kosztować 800 punktów MS.

Most Romantic Tales: Romeo and Juliet

Studio Baby Eish Games wprowadziło do sprzedaży swoją najnowszą produkcję – interaktywny komiks Most Romantic Tales: Romeo and Juliet oparty na bazie historii Romeo i Julii. Grę można nabyć za pośrednictwem jej oficjalnej strony. Znajdziecie tam również wersję demonstracyjną.

Kaos Studios

Nowojorskie Kaos Studios, znane ze strzelaniny Frontlines: Fuel of War, rozpoczęło deweloping nowej produkcji. Pierwszy szczegóły na jej temat ujawnione zostaną już niedługo.

DiRT 2

DiRT 2 trafi do sprzedaży we wrześniu. Jedną z osób, która włączyła się do promocji tytułu, jest Ken Block, członek Subaru Rally Team oraz jeden z założycieli firmy DC Shoes.

World of Warcraft

Gracze World of Warcraft zaliczają dziennie ponad 16 milionów questów, poinformowała firma Blizzard. Od lipca 2007 do marca 2009 roku ukończyli oni 8,570,222,426 zadań, co jest liczbą większą od liczby ludzi na Ziemi.

Gazilion

Wydawca Gazilion poinformował, że współpracujące z nim studia deweloperskie zajmują się aktualnie sześcioma lub siedmioma grami. Firma przygotowuje takie tytuły, jak: Lego Universe, Jumpgate: Evolution, Marvel Universe Online oraz jeszcze jedną, aczkolwiek póki co nienazwaną propozycję MMOcRPG.

Ferrari Challenge

W maju do oferty PlayStation Network trafi DLC do gry wyścigowej Ferrari Challenge w wersji na PlayStation 3. W jego skład wejdzie pięć nowych modeli samochodów marki Ferrari (430 Scuderia, 599 GTB Fiorano, 612 Scaglietti Sessanta, 330 P4 oraz Enzo Ferrari), trasa Nürburgring oraz zestaw dodatkowych Trofeów. Cenę DLC i jego dokładną datę premiery poznamy już niedługo.

Blizzard

Przedstawiciele Blizzarda zaprzeczają jakoby mieli prowadzić rozmowy z Microsoftem na temat następcy konsoli Xbox 360. Twierdzą, że Rob Pardo, który miał poinformować o tym fakcie w trakcie Game Developers Conference, wcale nie wypowiedział takich słów.

PlayStation 3

Do kolejnej aktualizacji firmware konsoli PlayStation 3, oznaczonej numerem 2.70, dojdzie już 2 kwietnia, donosi irlandzki oddział koncernu Sony.

Konami

Firma Konami podpisała umowę z Giochim Preziosim i grupą Marathon Media, na mocy której uzyskała prawa do zaprojektowania gier opartych na marce Gormiti. Pierwsze tytuły na jej podstawie zostaną wydane na konsole Nintendo – Wii i DS-a.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Lode Runner

Mount & Blade: Warband

Section 8

CrimeCraft

Tom Clancy's EndWar

Challenge Me: Brain Puzzles

Challenge Me: Maths Workout

Virtua Tennis 2009

Strike Fighters 2

Battlefield: Bad Company 2

Diablo III

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Batman: Arkham Asylum

East India Company

Prototype

Harry Potter i Książę Półkrwi

Battlefield: Bad Company 2

gry