Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDS
Okładka PowerPlay Pool (NDS)
OkładkaPowerPlay Pool (NDS)

PowerPlay Pool NDS

PowerPlay Pool to symulacja gry w bilard, przygotowana z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. W związku wyborem NDS na platformę docelową developerzy postanowili wykorzystać wszystkie jej atuty, z panelem dotykowym na czele.

Sportowe | bilard | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PowerPlay Pool Premiera NDS

29czerwca2007

producent: System 3 wydawca: System 3

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

PowerPlay Pool to symulacja gry w bilard, przygotowana z myślą o posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. W związku wyborem NDS na platformę docelową developerzy postanowili wykorzystać wszystkie jej atuty z panelem dotykowym na czele.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wybiera jednego z szesnastu zaimplementowanych zawodników ze światowej czołówki. Każdy z nich odznacza się unikalnymi umiejętnościami i posiada własny styl. Sprawdzić się można w szerokim spektrum gier, jak chociażby osiem lub dziewięć bil. Ponadto decyduje się o zasadach, jakimi rządzi się zabawa - udostępniono na przykład reguły amerykańskie i angielskie.

Użytkownik ma szansę na przećwiczenie swoich bilardowych zdolności oraz sprawdzenie ich w organizowanych zawodach. Posiadane umiejętności mierzy się w starciu ze Sztuczną Inteligencją lub żywym przeciwnikiem. W trybie wieloosobowym zabawa odbywa się z wykorzystaniem jednej konsoli bądź na dwóch platformach poprzez Wi-Fi. Rzecz jasna poszczególne ruchy wykonuje się poprzez odpowiednie operowanie stylusem na panelu dotykowym.

Podczas rozgrywki ekran górny przedstawia trójwymiarowy stół, widziany oczami zawodnika, natomiast wyświetlacz dolny daje obraz z lotu ptaka. Dzięki takiemu ukazaniu otoczenia ma się sposobność dowolnego obracania kamerą w celu dokładnego przyjrzenia się lokalizacji każdej bili i przyjęcia właściwej pozycji do uderzenia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI PowerPlay Pool

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.