Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

The Bard's Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stare miasto | Rozdzial VIII | The Bard's Tale Opowieści Barda poradnik The Bard's Tale: Opowieści Barda

Stare miasto

Wyjścia - Stare miasto | Rozdzial VIII | The Bards Tale Opowieści Barda - The Bards Tale: Opowieści Barda - poradnik do gry

Wyjścia:

[A] - Stare miasto / Wschodnie Dounby

[B] - Stare miasto / Zachodnie Dounby

Co prawda można by udać się do zachodniej części miasta krótszą drogą, ale warto spenetrować starą część, gdyż są tu ciekawe rzeczy. Przeciwnikami będą kościane psy oraz zombie. Większość poziomu spowita jest fioletową mgłą, która nie pozwala na przywoływanie towarzyszy. Kiedy jednak mgły nie ma - nie zapomnij o towarzyszach. Najpierw zapisz grę w [1] . Przedzierając się przez przeciwników dotrzesz do [2] . W skrzyni znajdziesz nową melodię - Olbrzyma - do tego dwa Żmijowe kamienie oraz srebro.

Przywołaj odkrywcę - w [3] znajdują się ukryte drzwi. Otworzą się, jeśli do nich podejdziesz, a za nimi są zombie oraz skrzynia (dwa Żmijowe kamienie i srebro). Potem czeka cię długa droga do [4] , gdzie są kolejne ukryte drzwi - odkryj je w taki sam sposób. Nie ma tam zombie, a tylko skrzynia dwa Żmijowe kamienie i srebro).

W [5] jest kolejna skrzynia, znajdziesz w niej melodię (Ulepszona wiedźma), dwa Żmijowe kamienie oraz srebro. Potem pokonując przeciwników udaj się do ostatniej skrzyni tutaj - w [6] . Jest tam nowy instrument, Srebrną harfę, oraz Żmijowy kamień. Potem zapisz grę w [7] i wejściem w [B] udaj się do Zachodniego Dounby .