Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Best Of Re-Releases 1 FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w pierwszej drużynie "Best Of" w zupełnie nowym evencie w trybie FUT 20 - Summer Heat, jak zdobyć karty Ferland Mendy oraz Tanguy Ndombele w edycji Summer Heat, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W dniu 17 czerwca w trybie FUT 20 pojawił się całkowicie nowy event, którego nie było we wcześniejszych edycjach FIFY - Summer Heat. Z okazji tego wydarzenia przez określony czas w paczkach można znaleźć aż 182 specjalne karty zawodników z całego świata w specjalnych edycjach: Headliners, ShapeShifters, Ones To Watch (OTW), Team Of The Week od 1 do 16, Winter Refresh oraz Copa Libertadores. Summer Heat to świetna okazja na zebranie specjalnych kart jednych z najlepszych piłkarzy, które pojawiły się w trybie FUT 20 jakiś czas temu i nie były już dostępne. Karty zawodników z pierwszej drużyny "Best Of" można znaleźć w paczkach przez 15 dni, a więc do środy 1 lipca.

W specjalnej drużynie Best Of wydanej z okazji wydarzenia Summer Heat znalazły się takie znane nazwiska jak Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Neymar Jr - FIFA 20: Best Of Re-Releases 1 - FIFA 20 - poradnik do gry

Summer Heat - główny skład Best Of Re-releases 1

W specjalnej drużynie "Best Of" wydanej z okazji wydarzenia Summer Heat znalazły się takie znane nazwiska jak Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Neymar Jr. czy N'Golo Kanté. Należy także zaznaczyć fakt, że kolejnym wyróżnieniem nagrodzono reprezentanta Polski Roberta Lewandowskiego, który gra na pozycji napastnika w najlepszym niemieckim klubie FC Bayern München. Karta Roberta Lewandowskiego powróciła w edycji Headliners! Poniżej przedstawiamy listę zawodników, którzy znaleźli się w głównym składzie specjalnej drużyny "Best Of" Re-releases 1 w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Best Of Re-Releases 1 - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik i edycja karty

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Lionel Messi (ShapeShifters)

FC Barcelona

96

2.

Robert Lewandowski (Headliners)

FC Bayern München

96

3.

Neymar Jr. (Headliners)

Paris Saint-Germain

95

4.

Cristiano Ronaldo (ShapeShifters)

Piemonte Calcio

95

5.

Kevin De Bruyne (TOTW 14)

Manchester City

94

6.

Mohamed Salah (Headliners)

Liverpool

94

7.

Harry Kane (TOTW 16)

Tottenham Hotspur

93

8.

N'Golo Kanté (ShapeShifters)

Chelsea

92

9.

Carlos Tévez (Copa Libertadores)

Buenos Aires

92

10.

Eden Hazard (OTW)

Real Madrid

92

11.

Aubameyang (Headliners)

Arsenal

91

12.

Antoine Griezmann (OTW)

FC Barcelona

91

13.

Marcelo (ShapeShifters)

Real Madrid

91

14.

David Luiz (ShapeShifters)

Arsenal

91

15.

Virgil van Dijk (TOTW 12)

Liverpool

91

16.

Luka Modric (TOTW 11)

Real Madrid

91

17.

Josip Ilicic (Headliners)

Atalanta

91

18.

Franck Ribéry (ShapeShifters)

Fiorentina

91

19.

Christian Eriksen (Winter Refresh)

Inter

91

20.

Antonio Valencia (Copa Libertadores)

LDU Quito

91

21.

Lisandro López (Copa Libertadores)

Racing Club

91

22.

Eduardo Salvio (Copa Libertadores)

Buenos Aires

91

23.

Franco Armani (Copa Libertadores)

Núnez

90

Summer Heat - lista wszystkich zawodników Best Of Re-releases 1

W pierwszej drużynie "Best Of" w wydarzeniu Summer Heat znalazły się aż 182 karty różnych zawodników ze wszystkich lig piłkarskich w specjalnych edycjach, jak Copa Libertadores, Headliners, OTW (Ones To Watch), wybrani zwodnicy z TOTW (Team Of The Week) od 1 do 16, ShapeShifters oraz Winter Refresh. Dokument z pełną listą zawodników z pierwszej drużyny "Best Of" znajduje się pod tym adresem.

Summer Heat - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 nowego eventu o nazwie Summer Heat to masa dodatkowych atrakcji - FIFA 20: Best Of Re-Releases 1 - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 nowego eventu o nazwie Summer Heat to masa dodatkowych atrakcji. Wykonując zadania związane z trybem rozgrywki Rivals Gracze mogą zdobyć wspaniałe karty Ferland Mendy (Real Madrid) w edycji Futmas lub Summer Heat. Co więcej, przez ograniczony czas w Wyzwaniach Budowania Składu dostępne jest zadanie, w którym do zdobycia jest jeden z najlepszych pomocników angielskiej Premier League - Tanguy Ndombele (Tottenham Hotspur) w edycji Summer Heat z ogólną notą 93 punkty.

Głosowanie Summer Heat

Wszyscy fani gry FIFA 20 będą mogli zdecydować, które karty piłkarzy występujących w evencie Summer Heat otrzymają wzmocnienia i pojawią się w późniejszym czasie w Wyzwaniach Budowania Składów. W wybrane dni przez 24 godziny Gracze znajdą na swoim koncie FUT 20 specjalną paczkę wyboru, a w niej nominowanych piłkarzy do Summer Heat w wersji wypożyczenie na 3 mecze. Co ciekawe, wśród nominowanych znajdą się niektórzy z najbardziej popularnych piłkarzy FUT zeszłego sezonu. Piłkarz, którego Gracz wybierze automatycznie otrzyma jego głos.

Specjalne karty Summer Showdown

EA Sports co tydzień wyróżni jeden prawdziwy mecz piłkarski i umieści w Wyzwaniach Budowania Składu specjalną kartę piłkarza FUT Summer Heat. Specjalna karta Summer Showdown strony, która wygrała mecz otrzyma stały bonus +3 punkty do noty ogólnej. Jeśli wyróżniony mecz zakończy się remisem, w Wyzwaniach Budowania Składu pojawią się dwie specjalne karty piłkarzy (po jednej na każdą drużynę z wyróżnionego meczu) i obie strony otrzymają bonus +1 punkt do noty ogólnej.

Najlepszy piłkarz Summer Heat Best Of Re-releases 1

Najlepszym piłkarzem z pierwszej drużyny Best Of z wydarzenia Summer Heat w grze FIFA 20 jest Neymar Jr - FIFA 20: Best Of Re-Releases 1 - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem z pierwszej drużyny "Best Of" z wydarzenia Summer Heat w grze FIFA 20 jest Neymar Jr. - Brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain. Neymar powraca do paczek w specjalnej edycji Headliners! Cena, jaką trzeba zapłacić za kartę Headliners Neymar Jr. oscyluje w granicach od 2 600 000 do nawet 3 500 000 monet (w zależności od platformy).