Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Poruszanie się po boisku w FIFA 20 FIFA 20 poradnik, tipy

Niniejszy rozdział zawiera wiele porad związanych z grą FIFA 20. Gracz znajdzie tutaj informacje na temat odpowiedniego poruszania się po boisku, wykonywania podań, dośrodkowywania, strzelania i wykonywania stałych fragmentów gry. Każde omówione zagadnienie zostało dodatkowo wzbogacone o garść porad oraz instrukcje co do sposobu ich wykonywania.

Odpowiednie poruszanie się po boisku jest bez wątpienia niezwykle ważną kwestią w grze FIFA 20. Dzięki odpowiedniemu przemieszczaniu się po boisku możesz wypracować groźne sytuacje strzeleckie, ale także skutecznie powstrzymać akcję przeciwnika. Pamiętaj, że gra w ofensywie lub defensywie nie polega jedynie na bezustannym używaniu sprintu.

Piłka w ciągłym ruchu

W trakcie rozgrywania piłki w grze FIFA 20 nie może dojść do sytuacji w której zawodnik z futbolówką stoi w miejscu - Poruszanie się po boisku w FIFA 20 - FIFA 20 - poradnik do gry

W trakcie rozgrywania piłki w grze FIFA 20 nie może dojść do sytuacji w której zawodnik z futbolówką stoi w miejscu. Piłka musi być w ciągłym ruchu ponieważ właśnie jej rozgrywanie rozrywa obronę przeciwnika i zmusza go do zmiany zawodników, a tym samym otwiera dla Ciebie nowe ścieżki w kierunku bramki.

Rozważne używanie sprintu

Nadużywanie sprintu w grze FIFA 20 wpływa na prowadzenie piłki - zbyt szybki bieg sprawi, że wysuniesz futbolówkę zbyt daleko od zawodnika. Co więcej, ciągłe szybkie bieganie odbija się negatywnie na skuteczności i celności podań oraz strzałów. W trakcie gry staraj się nie nadużywać sprintu lecz wyczekaj moment w którym będziesz miał odpowiednio dużo miejsca przed piłkarzem - wtedy przyśpiesz.

Odbiór piłki należy dobrze zaplanować

Ciągłe atakowanie piłkarzy przeciwnika w celu jak najszybszego odbioru futbolówki skutkuje wykończeniem własnych piłkarzy i stworzeniem wielu luk w defensywie. Pamiętaj, że nie każdy atak przeciwnika przeradza się w szarżę na Twoją bramkę więc czasem warto poczekać na odpowiedni moment, aby przejąć futbolówkę. Co więcej, po odbiorze piłki będziesz czasem zmuszony zagrać piłkę do tyłu lub do bocznych sektorów boiska, aby umożliwić Twoim piłkarzom zajęcie lepszej pozycji i rozpocząć atak pozycyjny lub szybką kontrę.