Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zarabianie w FUT 20, FIFA 20 Ultimate Team FIFA 20 poradnik, tipy

Chcąc stworzyć najlepszą możliwą jedenastkę w FIFA 20 Ultimate Team na pewno będziesz potrzebować sporej ilości monet. Ciężko będzie pozyskać duże sumy przy rozgrywaniu meczy z komputerem lub w innych trybach online dlatego warto zasilić własny budżet innymi metodami związanymi z handlem i rynkiem transferowym. Poniżej znajdziesz kilka metod zarabiania, które przynoszą największe korzyści.

Metoda brązowej paczki

Metoda brązowej paczki jest najłatwiejszą z metod zarabiania monet w grze FIFA 20 - Zarabianie w FUT 20, FIFA 20 Ultimate Team - FIFA 20 - poradnik do gry

Metoda brązowej paczki jest najłatwiejszą z metod zarabiania monet w grze FIFA 20. Metoda brązowej paczki polega na zakupie najtańszej brązowej paczki i sprzedaży wszystkiego co się w niej znajdzie. Trafiając chociaż jedną dobrą kartę możesz nieźle zarobić ponieważ niektórzy brązowi piłkarze wykorzystywani są do zadań w trybie Wyzwań Budowania Składów. Zawodników wystawiaj trzykrotnie na aukcjach 1 lub 3 godzinnych i daj im szansę na sprzedanie się. Po tym czasie możesz skorzystać z opcji "szybkiej sprzedaży" i odzyskać nieco monet. Metoda brązowej paczki to najmniej ryzykowny sposób zarabiania monet dlatego jest dobrym wyjściem dla początkujących Graczy.

Snajperka

Po otwarciu dostępu do aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Companion zasób Twojego portfela jest skromny przez co musisz ustawić odpowiednią kwotę do inwestycji, ale nie mniej niż około 2 tysiące. Gdy już upatrzysz sobie zawodnika na rynku, zmień opcję filtru "kup teraz" w taki sposób, aby gra wyselekcjonowała najtańszą ofertę. Teraz pozostaje tylko odświeżać listę co jakiś czas i czekać, aż ktoś wystawi go jeszcze taniej. Pamiętaj, że musisz kupić zawodnika poniżej ceny rynkowej, a następnie wystawić go z zyskiem (uwzględniając 5% podatek). Ze względu na dużą popularność tej metody musisz być bardzo czujny i działać niezwykle szybko dlatego też jeśli zobaczysz kartę wystawioną o kilkaset monet taniej, kup ją bez wahania. W następnej kolejności wystaw kartę za tyle, ile wynosi najniższa cena "kup teraz".

Użyteczni zawodnicy do Wyzwań Budowania Składów

Na trybie Wyzwania Budowania Składów można sporo zarobić ponieważ do wykonania niektórych z zadań będą potrzebni konkretni zawodnicy. Dzięki temu wzrośnie popyt na piłkarzy, którzy będą potrzebni do wykonywania coraz to trudniejszych wyzwań. Do wyselekcjonowania użytecznych zawodników możesz skorzystać ze strony www.futbin.com gdzie znajdziesz wszystkich piłkarzy, którzy są wykorzystywani do zaliczania konkretnych wyzwań. Innym sposobem jest wpisanie nazwy wyzwania (po angielsku) w wyszukiwarkę i sprawdzeniu rozwiązań podanych przez innych Graczy. Metoda zarabiania na użytecznych zawodnikach Wyzwań Budowania Składów polega na zakupie wyselekcjonowanych zawodników za relatywnie niskie pieniądze i wystawienie ich za wyższą kwotę. Potrzebnych piłkarzy szukaj na rynku transferowych w godzinach popołudniowych (między 16 - 21), a wystawiaj na noc na kilkugodzinną licytację. Rano będziesz mógł sprawdzić zysk.

Inwestycje długoterminowe

Inwestycje długoterminowe to metoda, która przynosi najwięcej korzyści w późniejszym czasie - zawodnicy muszą nabrać na wartości, a Gracze muszą po prostu mieć na nich monety. Na starcie gry FIFA 20 nie zyskasz zbyt wiele na zawodnikach z top 10 lub 20 rankingu przez co musisz trochę poczekać z wystawieniem ich na rynku transferowym. Przeszukując rynek transferowy skup się na zawodnikach z wysoką oceną ogólną, którzy mają zbalansowane statystyki. Poza tym, rozglądaj się za piłkarzami z najlepszych Lig (Premier League, La Liga, Bundesliga), topowych narodowości lub za znanymi piłkarzami o których słyszy się w mediach. Dobrym celem są także zawodnicy prezentowani w Drużynach Tygodnia. Kupione karty możesz w pierwszej kolejności wykorzystać we własnym składzie, a po jakimś czasie wystawić ich na sprzedaż.