Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF), jak zdobyć karty Jack Grealish w edycji TOTSSF oraz Wspominkowego Dries Mertens, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w grze FIFA 20 Gracze mogli zdobyć niezwykle dobre karty najlepszych zawodników z francuskiej Ligue 1 w edycji TOTSSF. Tym razem przyszła pora na najważniejszą drużynę dotychczasowego sezonu, ponieważ w trybie FUT 20 pojawiły się karty Ultimate Team Of The Season So Far, czyli karty najlepszych zawodników ze wszystkich lig! Po raz kolejny Gracze mają niepowtarzalną okazję zdobyć wyśmienite karty jednych z najlepszych piłkarzy świata.

W specjalnej drużynie Ultimate TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Neymar Jr - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie Ultimate TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Neymar Jr. czy Virgil van Dijk. Należy także zaznaczyć fakt, że szczególnym wyróżnieniem nagrodzono reprezentanta Polski Roberta Lewandowskiego, który gra na pozycji napastnika w najlepszym niemieckim klubie FC Bayern München. Karta TOTSSF Ultimate Roberta Lewandowskiego uzyskała najwyższą możliwą notę 99 punktów! Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w specjalnym notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Ultimate w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Lionel Messi

FC Barcelona

99

2.

Cristiano Ronaldo

Piemonte Calcio

99

3.

Kevin De Bruyne

Manchester City

99

4.

Virgil van Dijk

Liverpool

99

5.

Robert Lewandowski

FC Bayern München

99

6.

Neymar Jr.

Paris Saint-Germain

98

7.

Kylian Mbappé

Paris Saint-Germain

98

8.

Sadio Mané

Liverpool

98

9.

Wissam Ben Yedder

AS Monaco Football Club SA

97

10.

Karim Benzema

Real Madrid

97

11.

Luis Alberto

Lazio

97

12.

Mats Hummels

Borussia Dortmund

96

13.

Jadon Sancho

Borussia Dortmund

96

14.

Joshua Kimmich

FC Bayern München

96

15.

Ciro Immobile

Lazio

96

16.

Jan Oblak

Atlético Madrid

96

17.

Trent Alexander-Arnold

Liverpool

95

18.

Daniel Carvajal

Real Madrid

94

19.

Jordan Henderson

Liverpool

94

20.

Yann Sommer

Borussia Mönchengladbach

94

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ultimate to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ultimate to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także zawodników, jak Jack Grealish (Aston Villa) w edycji TOTSSF. Co więcej, przez ograniczony czas w Wyzwaniach Budowania Składu dostępne jest zadanie, w którym do zdobycia jest jeden z najlepszych napastników włoskiej Serie A - Dries Mertens (Napoli) w edycji Flashback z ogólną notą 91 punktów.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ultimate w grze FIFA 20 jest Neymar Jr - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate (Ultimate TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ultimate w grze FIFA 20 jest Neymar Jr. - Brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain. W porównaniu do Złotej karty, ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona o 6 punktów i wynosi aktualnie 98 punktów. Najnowsza karta Neymara zyskała również nową pozycję na boisku - wysunięty napastnik. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Neymar Jr. oscyluje w granicach od 5 000 000 do nawet 6 500 000 monet (w zależności od platformy).