Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF), jak zdobyć karty Marcel Sabitzer oraz Javairô Dilrosun w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w grze FIFA 20 Gracze mogli zdobyć niezwykle dobre karty najlepszych zawodników z hiszpańskiej La Liga w edycji TOTSSF. Tym razem przyszła pora na równie silne notowanie, ponieważ w trybie FUT 20 pojawiły się karty najlepszych zawodników niemieckiej Bundesligi! Po raz kolejny Gracze mają niepowtarzalną okazję zdobyć wyśmienite karty jednych z najlepszych piłkarzy świata.

W specjalnej drużynie Bundesliga TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Timo Werner, Marco Reus, Thomas Müller czy Erling Braut Haland - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie Bundesliga TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Timo Werner, Marco Reus, Thomas Müller czy Erling Braut Haland. Należy także zaznaczyć fakt, że szczególnym wyróżnieniem nagrodzono reprezentanta Polski Roberta Lewandowskiego, który gra na pozycji napastnika w najlepszym niemieckim klubie FC Bayern München. Karta TOTSSF Roberta Lewandowskiego uzyskała najwyższą możliwą notę 99 punktów! Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w specjalnym notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Bundesliga w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Robert Lewandowski

FC Bayern München

99

2.

Timo Werner

RB Leipzig

97

3.

Jadon Sancho

Borussia Dortmund

96

4.

Joshua Kimmich

FC Bayern München

96

5.

Mats Hummels

Borussia Dortmund

96

6.

Thomas Müller

FC Bayern München

95

7.

Marco Reus

Borussia Dortmund

95

8.

Erling Braut Haland

Borussia Dortmund

95

9.

Filip Kostic

Eintracht Frankfurt

94

10.

Kai Havertz

Bayer 04 Leverkusen

94

11.

Yann Sommer

Borussia Mönchengladbach

94

12.

Serge Gnabry

FC Bayern München

93

13.

Dayot Upamecano

RB Leipzig

93

14.

Alphonso Davies

FC Bayern München

92

15.

Matthias Ginter

Borussia Mönchengladbach

92

16.

Achraf Hakimi

Borussia Dortmund

91

17.

Lukáš Hrádecký

Bayer 04 Leverkusen

91

18.

Florian Niederlechner

FC Augsburg

89

19.

Martin Hinteregger

Eintracht Frankfurt

88

20.

Suat Serdar

FC Schalke 04

88

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Bundesliga to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Bundesliga to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także zawodników, jak Marcel Sabitzer (RB Leipzig) i Javairô Dilrosun (Hertha BSC) w edycji TOTSSF. Co więcej, przez ograniczony czas w Wyzwaniach Budowania Składu dostępne jest zadanie, w którym do zdobycia jest jeden z najlepszych defensywnych pomocników niemieckiej Bundesligi - Axel Witsel (Borussia Dortmund) w edycji Flashback z ogólną notą 93 punkty.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Bundesliga w grze FIFA 20 jest Robert Lewandowski - Polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Bundesliga (Bundesliga TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Bundesliga w grze FIFA 20 jest Robert Lewandowski - Polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium. W porównaniu do Złotej karty, ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 11 punktów, a więc osiągnęła już maksymalny wynik i wynosi aktualnie 99 punktów. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Robert Lewandowski oscyluje w granicach od 2 700 000 do nawet 3 800 000 monet (w zależności od platformy).