Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Podstawowe informacje FUT 20 Web App i Companion | FIFA 20 FIFA 20 poradnik, tipy

Aplikacja webowa i mobilna FUT 20 Companion to niezwykle ważne i pomocne narzędzie handlu bez którego ciężko uzyskiwać zadowalające wyniki na rynku transferowym w grze FIFA 20. Z FUT 20 Web App można korzystać w przeglądarce internetowej, a także na telefonie z systemem operacyjnym Android i iOS (brak dostępu na Windows Phone). Aplikacja webowa i aplikacja mobilna FUT 20 Companion to bardzo duże ułatwienie dla wszystkich Graczy nastawionych na duży zysk i szybki rozwój klubu. Dzięki aplikacji możesz szybko otworzyć paczki, sprawdzić aukcje i ponownie wystawić karty na licytacje. Poniżej zamieszczamy wszystkie istotne informacje, które przybliżą Graczowi temat aplikacji mobilnej FUT 20, a także mogą przyczynić się do lepszego rozpoczęcia sezonu w trybie FUT 20.

Podstawowe informacje FUT 20 Companion

Za pomocą aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Web App możesz zarządzać swoim klubem gdziekolwiek jesteś, bez konieczności logowania się do gry FIFA 20 z poziomu konsoli lub komputera PC - Podstawowe informacje FUT 20 Web App i Companion | FIFA 20 - FIFA 20 - poradnik do gry

Za pomocą aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Web App możesz zarządzać swoim klubem gdziekolwiek jesteś, bez konieczności logowania się do gry FIFA 20 z poziomu konsoli lub komputera PC! Aplikacja FUT 20 Companion daje Graczom wiele funkcji, jak np. kupno i otwieranie paczek z piłkarzami, wykonywanie zadań budowania składów, budowanie zespołu. Dzięki aplikacji FUT 20 Companion możesz także zyskać dodatkowe, darmowe monety i paczki za codzienne logowanie.

Kiedy mogę zalogować się do aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Companion?

Aplikacja webowa FUT 20 zostanie uruchomiona w dniu 17 września 2019 roku. Dzień później, czyli 18 września 2019 roku zostanie uruchomiona aplikacja mobilna FUT 20 Companion. Tego dnia będziesz w stanie zaktualizować swoją aplikację do najnowszej wersji lub ponownie ściągnąć ją na swój telefon.

Jak zalogować się do aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Companion?

Do FUT 20 Web App można zalogować się na stronie internetowej https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app lub z poziomu aplikacji mobilnej (FUT 20 Comapnion), którą można ściągnąć na telefon z systemem Android i iOS. Do logowania będziesz potrzebować konto EA.

Dostęp do rynku transferowego w FUT 20 Companion

Nie każdy Gracz, który zainstaluje aplikację FUT 20 Companion lub zaloguje się na swoje konto z poziomu przeglądarki, otrzyma dostęp do rynku transferowego od razu. Zanim opcja rynku transferowego zostanie odblokowana, musisz spełnić określone wymagania:

 1. Twoje konto FUT 19 musi mieć pozytywną historię - nie naruszyłeś zasad korzystania z gry FIFA
 2. Żeby uzyskać wcześniejszy dostęp do aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Companion, Gracz musi mieć klub FUT w grze FIFA 19 i co najmniej jedno logowanie sprzed 1 sierpnia 2019 roku
 3. Twój klub FUT 19 musi cały czas istnieć - nie możesz go skasować przed rozpoczęciem zabawy z najnowszą odsłoną trybu FUT

Darmowe monety i paczki z piłkarzami w FUT 20

Za sprawą FUT 20 Companion każdy Gracz może otrzymać darmowe nagrody za codzienne logowanie, jak np. określoną ilość monet za pierwsze logowanie lub paczki z piłkarzami za kolejne logowania - nawet te o większej wartości. Już na tak wczesnym etapie możesz zyskać naprawdę wartościowych piłkarzy i to zupełnie za darmo!

Nagrody dla powracających Graczy w FUT 20

Gracze, którzy grali we wcześniejszą odsłonę serii gier FIFA, po zalogowaniu się do nowej aplikacji webowej lub mobilnej FUT 20 Companion otrzymają określone nagrody. Nagrody przyznawane są w zależności od historii (przestrzeganie regulaminu) i rozwoju konta Gracza. Gracze, którzy poświęcili grze FIFA 19 więcej czasu otrzymają inne nagrody niż Ci, którzy logowali się do gry sporadycznie.

Dostępne funkcje aplikacji webowej i mobilnej FUT 20 Web App / Companion

Aplikacja webowa i mobilna FUT 20 Companion daje Graczowi pełną kontrolę nad zespołem - od zarządzania klubem i dodatkowymi przedmiotami (piłki, koszulki itd.) poprzez rynek transferowy, na wykonywaniu Wyzwań Budowania Składów kończąc. Poniżej zamieszczamy pełną listę dostępnych funkcji aplikacji FUT 20 Companion.

 1. Zarządzanie klubem FUT - zmiana formacji i piłkarzy, optymalizacja chemii, zarządzanie przedmiotami klubowymi
 2. Rynek transferowy FUT - szukaj, kupuj i sprzedawaj piłkarzy, trenerów, karty jednorazowego użytku i inne przedmioty
 3. Kupowanie i otwieranie dodatkowych paczek z piłkarzami
 4. Wyzwania Budowania Składów
 5. Odbiór nagród za osiągnięte cele - Bitwa Składów, Division Rivals, FUT Champions
 6. Tworzenie niestandardowych taktyk
 7. Sprawdzanie postępów celów sezonowych
 8. Ochrona SBC dla swoich piłkarzy - nowa i niezwykle przydatna funkcja, która wyeliminuje ryzyko użycia piłkarza z aktywnego składu w trakcie wykonywania Wyzwania Budowania Składów.