Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF), jak zdobyć kartę José Pedro Fuenzalida w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w trybie FUT 20 pojawiło się bardzo silne notowanie najlepszych zawodników z francuskiej Ligue 1 (Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1). Event wciąż trwa i promocyjne karty piłkarzy z Ligue 1 będą dostępne w paczkach do piątku 5 czerwca 2020 roku. Pomimo trwającej promocji, w tym tygodniu EA postanowiło wprowadzić do FUT 20 kolejne notowanie złożone z najlepszych zawodników ligi LATAM (najlepsi piłkarze z ligi meksykańskiej, argentyńskiej, kolumbijskiej i chilijskiej).

W specjalnej drużynie LATAM TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Carlos Tévez, André-Pierre Gignac czy Eduardo Salvio - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie LATAM TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Carlos Tévez, André-Pierre Gignac czy Eduardo Salvio. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu LATAM w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Carlos Tévez

Buenos Aires

95

2.

Eduardo Salvio

Buenos Aires

94

3.

Ignacio Fernández

Núnez

94

4.

André-Pierre Gignac

Tigres U.A.N.L.

93

5.

Andrés Ricaurte

Independiente Medellín

92

6.

Luciano Aued

Universidad Católica

91

7.

Óscar Murillo

Pachuca

90

8.

Michael Rangel

América de Cali

90

9.

Daniel Munoz

Atlético Nacional

89

10.

Guillermo Ochoa

Club América

88

11.

Sebastián Silva

Cobresal

87

Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu LATAM to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu LATAM to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także jednego z najlepszych skrzydłowych z chilijskiej Campeonato Scotiabank - José Pedro Fuenzalida (Universidad Católica) w edycji TOTSSF.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu LATAM w grze FIFA 20 jest Carlos Tévez - Argentyński piłkarz grający na pozycji napastnika w argentyńskim klubie Buenos Aires - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu LATAM (LATAM TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu LATAM w grze FIFA 20 jest Carlos Tévez - Argentyński piłkarz grający na pozycji napastnika w argentyńskim klubie Buenos Aires. W porównaniu do Złotej karty ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 17 punktów i wynosi aktualnie 95 punktów. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Carlos Tévez oscyluje w granicach od 550 000 do 720 000 monet (w zależności od platformy).