Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jakie są najważniejsze zmiany w FIFA 20? FIFA 20 poradnik, tipy

FIFA 20 wprowadzi szereg zmian, które wpływają na ostateczny kształt produkcji. Poniższy rozdział poradnika zawiera najważniejsze rzeczy, które wprowadzono w grze.

Tryb FUT

Tryb FUT doczekało się rozbudowania w stosunku do poprzednich części cyklu. Pierwszą z nich są cele sezonowe. Jest to zbiór ograniczonych czasowo zadań, których realizacja zapewni ci punkty XP oraz unikalne nagrody. Dodane zostały także mecze towarzyskie, w których możesz ustalać własne zasady rozgrywki. Rozbudowano także opcję personalizacji własnego klubu.

Tryb kariery

W przypadku trybu kariery również zauważysz kilka zmian. Przede wszystkim zmieniono system potencjału. Tym razem nie będzie on ograniczony do konkretnego, przewidzianego przez twórców poziomu. Zamiast tego potencjał zawodnika jest uzależniony od wyników z poprzedniego sezonu oraz statystyk danego piłkarza.

Do gry trafiły również interaktywne konferencja prasowe, system rozmów z piłkarzami oraz panel do personalizacji menadżera.

Sztuczna inteligencja (piłkarski instynkt)

FIFA 20 doczekała się także zmian w zakresie sztucznej inteligencji. Zawodnicy kierowani przez komputer zwracają większą uwagę na fazę meczu oraz aktualne ustawienie na boisku. Na tej podstawie dostosowują oni swoje zachowanie.

Fizyka piłki

Modyfikacjom uleg3o równie? zachowanie pi3ki. Tym razem jest ono w wiekszym stopniu oparte na prawach fizyki. Wp3ywa to na trajektorie lotu.