Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Pierwszy złoty skład w FUT 20 | FIFA 20 FIFA 20 poradnik, tipy

Budowa pierwszego złotego składu w trybie FUT 20 to nie lada wyzwanie ponieważ wśród gąszczu średnich piłkarzy musisz wyłowić perełki i to jeszcze za relatywnie niskie pieniądze - Pierwszy złoty skład w FUT 20 | FIFA 20 - FIFA 20 - poradnik do gry

Budowa pierwszego złotego składu w trybie FUT 20 to nie lada wyzwanie ponieważ wśród gąszczu średnich piłkarzy musisz wyłowić perełki i to jeszcze za relatywnie niskie pieniądze. Tworząc złotą drużynę w pierwszej kolejności sprawdź, czy możesz wykorzystać piłkarzy, których już posiadasz. Przejrzyj własny skład pod względem złotych piłkarzy i prześledź ich statystyki. Możesz także sprawdzić ile są warci na rynku transferowym i podjąć decyzję, czy będą Ci potrzebni, czy też lepiej sprzedać tych zawodników i kupić innych, którzy będą pasować do Twojej drużyny. Przy tworzeniu swojej złotej jedenastki zwracaj uwagę na to, aby osiągnąć jak największy poziom zgrania (chemistry). Aby tego dokonać, musisz dodawać do składu zawodników z tej samej narodowości lub z tego samego klubu. Pamiętaj także o tym, aby zawodnicy zajmowali odpowiednie pozycje. Poniżej prezentujemy dwie startowe drużyny - jedna z angielskiej Premier League, a druga z niemieckiej Bundesligi. Obydwie drużyny zostały zbudowane na formacji 4-3-3.

Budżetowy skład z Premier League FUT 20

Premier League będzie bez wątpienia najpopularniejszą i jedną z najmocniejszych lig w FUT 20. Ze względu na to, że dużo Graczy będzie poszukiwać piłkarzy z tej ligi do swoich drużyn, będziesz musiał spędzić nieco czasu na rynku transferowym zanim wykupisz konkretnego piłkarza za rozsądne pieniądze. Poświęcony czas na pewno przyniesie korzyści w postaci solidnej jedenastki, która pozwoli na zarobienie sporej sumy monet.

 1. Napastnik - Wilson
 2. Prawy skrzydłowy - Nicharlison
 3. Lewy skrzydłowy - Almiron
 4. Pomocnik - Lerma
 5. Pomocnik - Ndidi
 6. Pomocnik - Matic
 7. Lewy obrońca - Tierny
 8. Prawy obrońca - Hektor Bellerin
 9. Środkowy obrońca - Bailly
 10. Środkowy obrońca - Ake
 11. Bramkarz - Łukasz Fabiański

Budżetowy skład z Bundesligi FUT 20

Bundesliga w FUT 20 to chyba jedna z najlepszych lig na których można zbudować solidną, pierwszą złotą jedenastkę. Znajdziesz tutaj wielu bardzo dobrych piłkarzy, którzy powinni być dostępni za relatywnie niskie pieniądze.

 1. Napastnik - Plea
 2. Prawy skrzydłowy - Bebou
 3. Lewy skrzydłowy - Rashica
 4. Pomocnik - Laimer
 5. Pomocnik - Mckennie
 6. Pomocnik - Zakaria
 7. Lewy obrońca - Roussillon
 8. Prawy obrońca - Mbabu
 9. Środkowy obrońca - Mukiele
 10. Środkowy obrońca - Upamecano
 11. Bramkarz - Hitz