Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Pre-Season Best Of FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 dowiesz się jacy zawodnicy znaleźli się w drużynie "Best Of" w nowym evencie w trybie FUT 20 - Pre-Season, jak zdobyć kartę Federico Valverde (Real Madrid) w edycji RTTF (Road To The Final), a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W dniu 29 lipca w ramach nowego wydarzenia Pre-Season w trybie FUT 20 pojawił się zestaw wyselekcjonowanych kart "Best Of". Z tej okazji przez określony czas w paczkach można znaleźć aż 51 specjalnych kart zawodników z całego świata w swoich najlepszych edycjach: Bundesliga TOTSSF, La Liga TOTSSF, Ligue 1 TOTSSF, Premier League TOTSSF, Serie A TOTSSF, FUT Birthday, Future Stars, TOTY (Team Of The Year), a także ShapeShifters. Wydarzenie Pre-Season to świetna okazja na zebranie specjalnych kart jednych z najlepszych piłkarzy świata, a także zdobycia dodatkowych nagród na start rozgrywek w trybie FUT 21. Karty zawodników z drużyny "Best Of" Pre-Season można będzie znaleźć w paczkach aż do piątku 11 września.

W specjalnej drużynie Best Of wydanej z okazji wydarzenia Pre-Season znalazły się takie znane nazwiska jak Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Kylian Mbappé czy Wissam Ben Yedder - FIFA 20: Pre-Season Best Of - FIFA 20 - poradnik do gry

FUT 20 Pre-Season - główny skład "Best Of"

W specjalnej drużynie "Best Of" wydanej z okazji wydarzenia Pre-Season znalazły się takie znane nazwiska jak Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Kylian Mbappé czy Wissam Ben Yedder. Należy także zaznaczyć fakt, że kolejnym wyróżnieniem nagrodzono reprezentanta Polski Roberta Lewandowskiego, który gra na pozycji napastnika w najlepszym niemieckim klubie FC Bayern München. Karta Roberta Lewandowskiego powróciła w edycji Bundesliga TOTSSF z maksymalną notą 99 punktów! Poniżej przedstawiamy listę zawodników, którzy znaleźli się w składzie specjalnej drużyny "Best Of" Pre-Season w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Pre-Season Best Of - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik i edycja karty

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Cristiano Ronaldo (TOTY)

Piemonte Calcio

99

2.

Lionel Messi (TOTY)

FC Barcelona

99

3.

Robert Lewandowski (Bundesliga TOTSSF)

FC Bayern München

99

4.

Kevin De Bruyne (PL TOTSSF)

Manchester City

99

5.

Virgil van Dijk (TOTY)

Liverpool

99

6.

Kylian Mbappé (TOTY)

Paris Saint-Germain

98

7.

Neymar Jr. (Ligue 1 TOTSSF)

Paris Saint-Germain

98

8.

Sadio Mané (PL TOTSSF)

Liverpool

98

9.

Wissam Ben Yedder (Ligue 1 TOTSSF)

AS Monaco Football Club SA

97

10.

Timo Werner (Bundesliga TOTSSF)

RB Leipzig

97

11.

Raphaël Varane (La Liga TOTSSF)

Real Madrid

97

12.

Luis Suárez (La Liga TOTSSF)

FC Barcelona

97

13.

Mohamed Salah (PL TOTSSF)

Liverpool

97

14.

N'Golo Kanté (TOTY)

Chelsea

97

15.

Pierre-Emerick Aubameyang (PL TOTSSF)

Arsenal

96

16.

Sergio Agüero (PL TOTSSF)

Manchester City

96

17.

Sergio Ramos (La Liga TOTSSF)

Real Madrid

96

18.

Matthijs de Ligt (TOTY)

Piemonte Calcio

96

19.

Lautaro Martínez (Serie A TOTSSF)

Inter

96

20.

Heung Min Son (PL TOTSSF)

Tottenham Hotspur

95

21.

Frenkie de Jong (TOTY)

FC Barcelona

94

22.

Joe Gomez (PL TOTSSF)

Liverpool

93

23.

Richarlison (PL TOTSSF)

Everton

93

24.

Franck Ribéry (ShapeShifters)

Fiorentina

91

25.

Allan Saint-Maximin (FUT Birthday)

Newcastle United

88

FUT 20 Pre-Season - lista wszystkich zawodników "Best Of"

W drużynie "Best Of" w wydarzeniu Pre-Season znalazło się aż 51 kart różnych zawodników ze wszystkich czołowych lig piłkarskich w specjalnych edycjach, jak Bundesliga TOTSSF, La Liga TOTSSF, Ligue 1 TOTSSF, Premier League TOTSSF, Serie A TOTSSF, FUT Birthday, Future Stars, TOTY (Team Of The Year), a także ShapeShifters. Dokument z pełną listą zawodników z drużyny "Best Of" z eventu Pre-Season znajduje się pod tym adresem.

FUT 20 Pre-Season - dodatkowe atrakcje

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 nowego eventu o nazwie Pre-Season to masa dodatkowych atrakcji - FIFA 20: Pre-Season Best Of - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 nowego eventu o nazwie Pre-Season to masa dodatkowych atrakcji. Między innymi, przez ograniczony czas w Wyzwaniach Budowania Składu dostępne jest zadanie, w którym do zdobycia jest jeden z najlepszych środkowych pomocników hiszpańskiej La Liga, Federico Valverde (Real Madrid) w edycji RTTF (Road To The Final) z notą ogólną 93 punkty.

FUT 20 Pre-Season - nagrody do FUT 21

Przez cały okres przedsezonowy w trybie FUT 20 Gracze będą mogli odblokowywać dodatkowe nagrody w FUT 21, jak np. paczki z piłkarzami, piłkarzy na wypożyczeniu czy przedmioty kosmetyczne. Przez pierwsze dwa i pół tygodnia wydarzenia Pre-Season za ukończenie wyzwań w SBC (Wyzwania Budowania Składów) oraz osiągnięcia określonych celów będzie można odblokować następujące elementy w FUT 21:

  1. 2 bonusy do monet (5 gier po 500 monet);
  2. Zestaw strojów FUT 20 Icon Home;
  3. Zestaw strojów FUT 20 Future Stars Kit;
  4. Styl gry Kotwica;
  5. Styl gry Silnik.

Nagrody zdobyte w trakcie trwania wydarzenia przedsezonowego zostaną przyznane do 16 października 2020 roku. Nagrody FUT 21 będzie można odebrać, logując się do FUT 21 do dnia 23 listopada 2020 roku.

Najlepszy piłkarz FUT Pre-Season "Best Of"

Najlepszym piłkarzem Best Of z wydarzenia Pre-Season w grze FIFA 20 jest Cristiano Ronaldo - portugalski piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego lub napastnika we włoskim klubie Juventus (Piemonte Calcio w grze) - FIFA 20: Pre-Season Best Of - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem "Best Of" z wydarzenia Pre-Season w grze FIFA 20 jest Cristiano Ronaldo - portugalski piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego lub napastnika we włoskim klubie Juventus (Piemonte Calcio w grze). Cristiano Ronaldo powraca do paczek w specjalnej edycji TOTY (Team Of The Year)! Cena, jaką trzeba zapłacić za kartę TOTY Cristiano Ronaldo oscyluje w granicach od 2 800 000 do nawet ponad 5 000 000 monet (w zależności od platformy).