Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF), jak zdobyć karty Idrissa Gueye, Alexandr Golovin oraz Dimitri Payet w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w grze FIFA 20 Gracze mogli zdobyć bardzo dobre karty najlepszych zawodników z włoskiej Serie A w edycji TOTSSF. Tym razem przyszła pora na równie silne notowanie, ponieważ w trybie FUT 20 pojawiły się karty najlepszych zawodników francuskiej Ligue 1! Po raz kolejny Gracze mają niepowtarzalną okazję zdobyć wyśmienite karty jednych z najlepszych piłkarzy świata.

W specjalnej drużynie Ligue 1 TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Neymar Jr - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie Ligue 1 TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Neymar Jr., Kylian Mbappé, Wissam Ben Yedder czy Ángel Di María. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w specjalnym notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Neymar Jr.

Paris Saint-Germain

98

2.

Kylian Mbappé

Paris Saint-Germain

98

3.

Wissam Ben Yedder

AS Monaco Football Club SA

97

4.

Ángel Di María

Paris Saint-Germain

96

5.

Thiago Silva

Paris Saint-Germain

95

6.

Marco Verratti

Paris Saint-Germain

95

7.

Renato Sanches

LOSC Lille

94

8.

Memphis Depay

Olympique Lyonnais

94

9.

Houssem Aouar

Olympique Lyonnais

94

10.

Marquinhos

Paris Saint-Germain

94

11.

Kenny Lala

RC Strasbourg Alsace

93

12.

Victor Osimhen

LOSC Lille

93

13.

Steve Mandanda

Olympique de Marseille

92

14.

Youcef Atal

OGC Nice

92

15.

Téji Savanier

Montpellier Hérault SC

92

16.

Islam Slimani

AS Monaco Football Club SA

90

17.

Predrag Rajkovic

Stade de Reims

89

18.

Yunis Abdelhamid

Stade de Reims

89

19.

Benjamin André

LOSC Lille

88

20.

Hassane Kamara

Stade de Reims

87

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także świetnych zawodników, jak Idrissa Gueye (Paris Saint-Germain) i Alexandr Golovin (AS Monaco Football Club SA) w edycji TOTSSF. Co więcej, przez ograniczony czas w Wyzwaniach Budowania Składu dostępne jest zadanie, w którym do zdobycia jest jeden z najlepszych skrzydłowych francuskiej Ligue 1 - Dimitri Payet (Olympique de Marseille) w edycji TOTSSF z ogólną notą 93 punkty.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 w grze FIFA 20 jest Neymar Jr - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 (Ligue 1 TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Ligue 1 w grze FIFA 20 jest Neymar Jr. - Brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie Paris Saint-Germain. W porównaniu do Złotej karty, ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona o 6 punktów, a więc wynosi aktualnie 98 punktów. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Neymar Jr. oscyluje w granicach od 6 900 000 do nawet 7 600 000 monet (w zależności od platformy).