Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF), jak zdobyć kartę Falcao w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w grze FIFA 20 Gracze mogli zdobyć niezwykle dobre karty najlepszych zawodników z hiszpańskiej La Liga (Drużyna Dotychczasowego Sezonu La Liga). W tym tygodniu do trybu FUT 20 trafiła drużyna złożona z najlepszych zawodników z ligi tureckiej, czyli z Super Lig.

W specjalnej drużynie Super Lig TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Edin Višca, Max Kruse czy José Sosa - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie Super Lig TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Edin Višca, Max Kruse czy José Sosa. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Super Lig w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Edin Višca

Medipol Başakşehir FK

93

2.

Max Kruse

Fenerbahçe SK

92

3.

José Sosa

Trabzonspor

92

4.

Alexander Sorloth

Trabzonspor

91

5.

Guilherme

Trabzonspor

91

6.

Mariano

Galatasaray SK

90

7.

Fernando Muslera

Galatasaray SK

89

8.

Caner Erkin

Beşiktaş JK

88

9.

Emre Kilinç

Sivasspor

88

10.

Cissé

Alanyaspor

88

11.

Ryan Donk

Galatasaray SK

87

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Super Lig to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Super Lig to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także jednego z najlepszych napastników z ligi tureckiej, którym jest Falcao (Galatasaray SK) w edycji TOTSSF.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Super Lig w grze FIFA 20 jest Max Kruse - Niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika w tureckiej drużynie Fenerbahçe SK - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Super Lig (Super Lig TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Super Lig w grze FIFA 20 jest Max Kruse - Niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika w tureckiej drużynie Fenerbahçe SK. W porównaniu do swojej Złotej karty Kruse zyskał nową pozycję na boisku (środkowy ofensywny pomocnik), a ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 9 punktów i wynosi aktualnie 92 punkty. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Max Kruse oscyluje w granicach od 80 000 do 120 000 monet (w zależności od platformy).