Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czym jest tryb VOLTA w FIFA 20? FIFA 20 poradnik, tipy

Do FIFA 20 dodany został nowy tryb rozgrywki - VOLTA. Jest to osobny tryb rozgrywki stanowiący duchowego spadkobiercę serii FIFA Street. Przenosi on mecze poza stadiony piłkarskie. Poniższa strona poradnika zawiera podstawowe informacje związane z trybem VOLTA.

VOLTA oferuje grę na różnego rodzaju osiedlowych boiskach, dachach i salach rozrzuconych po całym świecie - Czym jest tryb VOLTA w FIFA 20? - FIFA 20 - poradnik do gry

VOLTA oferuje grę na różnego rodzaju osiedlowych boiskach, dachach i salach rozrzuconych po całym świecie. Łącznie będziesz miał okazję zagrać na w 17 miejscach, takich jak Barcelona czy Miami. Drużyna, którą przyjdzie ci kierować składa się z trzech do pięciu zawodników. W czasie meczów będziesz ustalać własne zasady jak np. zwycięstwo uwarunkowane strzeleniem odpowiedniej ilości bramek.

Zanim jednak rozpoczniesz rozgrywkę w tym trybie w FIFA 20, musisz wykreować własną postać. Do twojej dyspozycji wiele ubrań, fryzur, tatuaży czy nawet gestów. Stworzony bohater będzie odzwierciedleniem twojej osoby w czasie przygody.