Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW Rest Of World (ROW TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu ROW (ROW TOTSSF), jak zdobyć karty Jack Grealish oraz Evander da Silva Ferreira w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w trybie FUT 20 pojawiło się prawdziwe notowanie gwiazd, ponieważ Gracze otrzymali dostęp do piłkarzy wchodzących w skład specjalnej drużyny Ultimate - najlepszych zawodników ze wszystkich czołowych lig piłkarskich (Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ultimate). Event wciąż trwa i promocyjne karty piłkarzy z drużyny Ultimate będą dostępne w paczkach do piątku 12 czerwca 2020 roku. Pomimo trwającej promocji, w tym tygodniu EA postanowiło wprowadzić do FUT 20 jeszcze jedno notowanie złożone z najlepszych zawodników ROW (Rest Of Worl) czyli z Reszty Świata.

W specjalnej drużynie ROW TOTSSF znaleźli się m - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW Rest Of World (ROW TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW (ROW TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie ROW TOTSSF znaleźli się m.in. Mislav Oršic, Jonathan David, Odsonne Edouard czy Cesinha. Należy także zaznaczyć fakt, że szczególnym wyróżnieniem nagrodzono Polskiego zawodnika! Kamil Jóźwiak, który gra na pozycji pomocnika w klubie Lech Poznań zyskał specjalną kartę TOTSSF ROW z ogólną notą 86 punktów. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w specjalnym notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Rest Of World w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW Rest Of World (ROW TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Mislav Oršic

GNK Dinamo Zagreb

95

2.

Jonathan David

KAA Gent

94

3.

Cesinha

Daegu FC

92

4.

Odsonne Edouard

Celtic

92

5.

Júnior Moraes

Shakhtar Donetsk

92

6.

Kodjo Fo-Doh Laba

Al Ain FC

91

7.

Gernot Trauner

LASK Linz

90

8.

Youssef El Arabi

Olympiacos CFP

90

9.

Tim Leibold

Hamburger SV

89

10.

Cristhian Stuani

Girona FC

89

11.

Ondrej Kolár

Slavia Praha

89

12.

Magnus Wolff Eikrem

Molde FK

89

13.

Jordi Quintilla Guasch

FC St. Gallen

88

14.

Liberato Cacace

Wellington Phoenix

88

15.

Gaetano Letizia

Benevento

87

16.

Kamil Józwiak

Lech Poznań

86

17.

Jack Byrne

Shamrock Rovers

86

18.

Florinel Coman

FCSB

86

19.

Benjamin Leroy

Athlétic Club Ajaccio

86

20.

Teruhito Nakagawa

Yokohama F. Marinos

85

Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW (ROW TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu ROW to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW Rest Of World (ROW TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu ROW to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także zawodników, jak Jack Grealish (Aston Villa) oraz Evander da Silva Ferreira (FC Midtjylland) w edycji TOTSSF.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu ROW (ROW TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu ROW w grze FIFA 20 jest Mislav Oršic - Chorwacki piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika w chorwackim klubie GNK Dinamo Zagreb - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu ROW Rest Of World (ROW TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu ROW w grze FIFA 20 jest Mislav Oršic - Chorwacki piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika w chorwackim klubie GNK Dinamo Zagreb. W porównaniu do Srebrnej karty, ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 22 punkty i wynosi aktualnie 95 punktów. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Mislav Oršic oscyluje w granicach od 280 000 do nawet 480 000 monet (w zależności od platformy).