Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF), jak zdobyć kartę Nani w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w trybie FUT 20 pojawiło się bardzo silne notowanie najlepszych zawodników z francuskiej Ligue 1 (Drużyna Dotychczasowego Sezonu Ligue 1). Event wciąż trwa i promocyjne karty piłkarzy z Ligue 1 będą dostępne w paczkach do piątku 5 czerwca 2020 roku. Pomimo trwającej promocji, w tym tygodniu EA postanowiło wprowadzić do FUT 20 jeszcze jedno notowanie złożone z najlepszych zawodników z MLS (zawodowa liga piłkarska znajdująca się na najwyższym szczeblu rozgrywek w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie).

W specjalnej drużynie MLS TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Carlos Vela, Josef Martínez czy Maxi Moralez - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie MLS TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Carlos Vela, Josef Martínez czy Maxi Moralez. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu MLS w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Carlos Vela

Los Angeles Football Club

96

2.

Josef Martínez

Atlanta United

94

3.

Pozuelo

Toronto FC

93

4.

Maxi Moralez

New York City FC

92

5.

Ike Opara

Minnesota United FC

92

6.

Diego Rossi

Los Angeles Football Club

91

7.

Nicolás Lodeiro

Seattle Sounders FC

91

8.

Eduard Atuesta

Los Angeles Football Club

90

9.

Jorge Moreira

Portland Timbers

89

10.

Miles Robinson

Atlanta United

88

11.

Bill Hamid

D.C. United

86

Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu MLS to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu MLS to także dodatkowe atrakcje. Przez określony czas w specjalnym Wyzwaniu Budowania Składów Gracze mogą zyskać jednego z najlepszych skrzydłowych ligi MLS jakim jest Nani (Orlando City Soccer Club) w edycji TOTSSF.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu MLS w grze FIFA 20 jest Josef Martínez - Wenezuelski piłkarz występujący na pozycji napastnika w amerykańskim klubie Atlanta United FC - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu MLS (MLS TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu MLS w grze FIFA 20 jest Josef Martínez - Wenezuelski piłkarz występujący na pozycji napastnika w amerykańskim klubie Atlanta United FC. W porównaniu do Złotej karty ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 13 punktów i wynosi aktualnie 94 punkty. Cena, jaką trzeba zapłacić za kartę TOTSSF Josef Martínez oscyluje w granicach od 390 000 do 580 000 monet (w zależności od platformy).