Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF), jak zdobyć kartę Elkeson w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w trybie FUT 20 pojawiło się bardzo silne notowanie najlepszych zawodników z włoskiej Serie A (Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A). Event wciąż trwa i promocyjne karty piłkarzy z Serie A będą dostępne w paczkach do piątku 29 maja 2020 roku. Pomimo trwającej promocji, w tym tygodniu EA postanowiło wprowadzić do FUT 20 jeszcze jedno notowanie złożone z najlepszych zawodników z ligi chińskiej, czyli z CSL (Chinese Super League).

W specjalnej drużynie CSL TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Hulk, Alex Teixeira czy Paulinho - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie CSL TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Hulk, Alex Teixeira czy Paulinho. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu CSL w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Paulinho

Guangzhou Evergrande Taobao

95

2.

Hulk

Shanghai SIPG FC

94

3.

Renato Augusto

Beijing Guoan

94

4.

Oscar

Shanghai SIPG FC

93

5.

Eran Zahavi

Guangzhou R&F FC

92

6.

Alex Teixeira

Jiangsu Suning FC

91

7.

Johnathan

Tianjin TEDA FC

91

8.

Min Jae Kim

Beijing Guoan

88

9.

Miao Tang

Guangzhou R&F FC

86

10.

Li Ang

Jiangsu Suning FC

84

11.

Liu Dianzuo

Guangzhou Evergrande Taobao

84

Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu CSL to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu CSL to także dodatkowe atrakcje. Przez określony czas w specjalnym Wyzwaniu Budowania Składów Gracze mogą zyskać jednego z najlepszych napastników chińskiej CSL jakim jest Elkeson (Guangzhou Evergrande Taobao) w edycji TOTSSF.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu CSL w grze FIFA 20 jest Hulk - Brazylijski piłkarz grający na pozycji napastnika w Shanghai SIPG FC - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu CSL (CSL TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu CSL w grze FIFA 20 jest Hulk - Brazylijski piłkarz grający na pozycji napastnika w Shanghai SIPG FC. W porównaniu do Złotej karty ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 14 punktów i wynosi aktualnie 94 punkty. Najnowsza karta Hulka zyskała także nową pozycję na boisku - skrzydłowy. Cena, jaką trzeba zapłacić za kartę TOTSSF Hulk oscyluje w granicach od 380 000 do 450 000 monet (w zależności od platformy).