Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Z tego rozdziału poradnika do gry FIFA 20 Gracz dowie się jacy zawodnicy znaleźli się w Drużynie Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF), jak zdobyć karty Joao Pedro oraz Jérémie Boga w edycji TOTSSF, a także jaki jest najlepszy piłkarz tego notowania.

W ostatnim tygodniu w grze FIFA 20 Gracze mogli zdobyć bardzo dobre karty najlepszych zawodników z niemieckiej Bundesligi w edycji TOTSSF. Tym razem przyszła pora na równie silne notowanie, ponieważ w trybie FUT 20 pojawiły się karty najlepszych zawodników włoskiej Serie A! Po raz kolejny Gracze mają niepowtarzalną okazję zdobyć wyśmienite karty jednych z najlepszych piłkarzy świata.

W specjalnej drużynie Serie A TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala, Ciro Immobile czy Alejandro Gómez - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF) - pełen skład

W specjalnej drużynie Serie A TOTSSF znalazły się takie znane nazwiska jak Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala, Ciro Immobile czy Alejandro Gómez. Warto także wspomnieć, że w najnowszym notowaniu najlepszych zawodników ligi włoskiej znalazł się jeden reprezentant Polski - Wojciech Szczęsny, który od prawie 3 lat gra na pozycji bramkarza w Juventusie (Piemonte Calcio w FIFA 20). Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w specjalnym notowaniu Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Serie A w grze FIFA 20.

LP - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Cristiano Ronaldo

Piemonte Calcio

99

2.

Luis Alberto

Lazio

97

3.

Lautaro Martínez

Inter

96

4.

Alejandro Gómez

Atalanta

96

5.

Ciro Immobile

Lazio

96

6.

Josip Ilicic

Atalanta

96

7.

Wojciech Szczęsny

Piemonte Calcio

95

8.

Stefan de Vrij

Inter

95

9.

Paulo Dybala

Piemonte Calcio

94

10.

Sergej Milinkovic-Savic

Lazio

94

11.

Chris Smalling

Roma

94

12.

Samir Handanovic

Inter

94

13.

Radja Nainggolan

Cagliari

93

14.

Lorenzo Insigne

Napoli

93

15.

Theo Hernández

Milan

93

16.

Kostas Manolas

Napoli

93

17.

Francesco Acerbi

Lazio

93

18.

Juan Cuadrado

Piemonte Calcio

92

19.

Lorenzo Pellegrini

Roma

88

20.

Domenico Berardi

Sassuolo

88

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Seria A (Serie A TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Serie A to także dodatkowe atrakcje - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 w grze FIFA 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Serie A to także dodatkowe atrakcje. Wykonując niezbyt złożone zadania Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także zawodników, jak Joao Pedro (Cagliari) i Jérémie Boga (Sassuolo) w edycji TOTSSF. Co więcej, przez ograniczony czas w Wyzwaniach Budowania Składu dostępne jest zadanie, w którym do zdobycia jest jeden z najlepszych pomocników włoskiej Serie A - Allan (Napoli) w edycji Flashback z ogólną notą 91 punktów.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Serie A w grze FIFA 20 jest Cristiano Ronaldo - Portugalski piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego lub napastnika we włoskim klubie Juventus (Piemonte Calcio w FIFA 20) - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Serie A (Serie A TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Serie A w grze FIFA 20 jest Cristiano Ronaldo - Portugalski piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego lub napastnika we włoskim klubie Juventus (Piemonte Calcio w FIFA 20). W porównaniu do Złotej karty, ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona o 6 punktów, a więc osiągnęła już maksymalny wynik i wynosi aktualnie 99 punktów. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Cristiano Ronaldo oscyluje w granicach od 5 000 000 do nawet 9 000 000 monet (w zależności od platformy).