Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Podstawy handlu w FUT 20, FIFA 20 Ultimate Team FIFA 20 poradnik, tipy

Rynek transferowy FUT 20 to bardzo istotne miejsce, które rządzi się własnymi prawami. To właśnie od dobrego zrozumienia zasad panujących na rynku transferowym i opanowania odpowiednich technik zarabiania monet zależeć będzie sukces Twojej drużyny. Niniejszy rozdział zawiera wszystkie informacje na temat handlu oraz zarabiania w trybie FIFA 20 Ultimate Team.

Rynek transferowy w trybie FUT 20 to miejsce w którym spędzisz naprawdę wiele czasu. Znajdziesz tutaj całą masę zawodników, trenerów, koszulek, herbów, karty użyteczności i wiele innych. Celem korzystania z rynku transferowego jest uzyskanie jak największego profitu na handlu kartami. Zanim jednak zaczniesz osiągać zadowalające wyniki, musisz w pierwszej kolejności poznać podstawy rynku transferowego. Niniejszy rozdział zawiera wszystkie istotne informacje, które przybliżą Graczowi proces handlowania w grze FIFA 20.

Podatek

Celem każdego Gracza korzystającego z rynku transferowego FUT 20 jest uzyskanie jak największej ilości monet za wystawione karty. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że z każdej przeprowadzonej transakcji (udana sprzedaż karty) Gracz otrzymuje 95% ceny, a 5% pochłania podatek. Z tego powodu każda transakcja musi zostać przemyślana i przekalkulowana. Przy małej transakcji, jak np. kupno karty za 1000 monet i sprzedaż za 1100 monet zarobisz zaledwie 45 monet (65 pochłonie podatek) - niewielki zysk, prawda? Problem może pojawić się przy kupowaniu i sprzedawaniu kart za dużo większe kwoty. Przykładowo, kupując kartę za 100 000 monet i sprzedając ją za 101 000 stracisz ponad 4 000 monet! Przeanalizujmy ten przykład:

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie