Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FUT 20 Companion - metody zarabiania przed premierą | FIFA 20 FIFA 20 poradnik, tipy

Do stworzenia najlepszej możliwej jedenastki na start w FUT 20 będziesz potrzebować naprawdę dużo monet - FUT 20 Companion - metody zarabiania przed premierą | FIFA 20 - FIFA 20 - poradnik do gry

Do stworzenia najlepszej możliwej jedenastki na start w FUT 20 będziesz potrzebować naprawdę dużo monet. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że przed premierą nie masz możliwości zarabiania za pomocą dostępnych w grze trybów rozgrywki, jak np. Bitwa Składów, Divison Rivals. Całą sumę musisz uzbierać w aplikacji, a więc za pomocą rynku transferowego i z uwzględnieniem podatku za przeprowadzone transakcje. Poniżej znajdziesz opis mechanizmu podatkowego rządzącego rynkiem transferowym w FUT 20 oraz kilka metod zarabiania, które przynoszą największe korzyści.

Pierwsze 10 kroków w FUT 20

Każdy Gracz zaczynający nowy sezon z FUT potrzebuje na starcie jak największą ilość monet za które będzie mógł zbudować pierwszą solidną, złotą jedenastkę. Poniżej zamieszczamy listę 10 kroków, które mogą ułatwić start w FUT 20.

  1. Otwórz paczki, które dostałeś w prezencie
  2. Możesz sprzedać wszystkie niepotrzebne karty metodą szybkiej sprzedaży (np. piłkarze, którzy nie mają szans na sprzedaż na rynku transferowym) - możesz je także zachować, bo mogą przydać się w późniejszym terminie do wykonania zadań. Decyzja należy do Ciebie.
  3. Wystaw niepotrzebne karty na rynku transferowym powyżej ceny szybkiej sprzedaży
  4. Nie sprzedawaj kart użyteczności - w pierwszych dniach ich cena będzie strasznie niska i będzie to zupełnie nieopłacalne. Karty typu: zmiana pozycji, kondycja lub kontrakt dla piłkarza zachowaj na później.
  5. Szukając złotych piłkarzy na rynku transferowym z ustalonym limitem, jak np. do 1000 monet nie wybieraj najpopularniejszych lig, jak np. Pemier League. Takich piłkarzy będzie licytować ogromna ilość Graczy więc szansa na wyrwanie karty za niskie pieniądze będzie znikoma. Zamiast tego wybierz jakąś inną ligę, która dysponuje naprawdę dobrymi piłkarzami, ale nie jest aż tak popularna - Twoja szansa na zdobycie dobrej karty znacznie wzrośnie
  6. Nie licytuj kart użyteczności - zamiast tego spróbuj upolować je za niskie pieniądze metodą snajperki
  7. Zanim zaczniesz polować na karty piłkarzy metodą snajperki, w pierwszej kolejności zrób odpowiednią listę kart, które Cię interesują. Nie wyszukuj cały czas jednego piłkarza tylko zmieniaj ich, jeśli pierwszy nie pojawia się na rynku transferowym przez dłuższą chwilę.
  8. Nie lokuj wszystkich uzyskanych monet w jednego piłkarza - na starcie potrzebujesz 11 solidnych zawodników, a nie jedną indywidualność.
  9. Nie zaniżaj wartości piłkarzy tylko dlatego, aby szybko uzyskać monety. Ktoś na pewno na tym zarobi.
  10. Przestrzegaj regulaminu, aby nie zakończyć zabawy z grą zanim tak naprawdę się zacznie

Podatek

Celem każdego Gracza korzystającego z rynku transferowego FUT 20 jest uzyskanie jak największej ilości monet za wystawione karty. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że z każdej przeprowadzonej transakcji (udana sprzedaż karty) Gracz otrzymuje 95% ceny, a 5% pochłania podatek. Z tego powodu każda transakcja musi zostać przemyślana i przekalkulowana. Przy małej transakcji, jak np. kupno karty za 1000 monet i sprzedaż za 1100 monet zarobisz zaledwie 45 monet (65 pochłonie podatek) - niewielki zysk, prawda? Problem może pojawić się przy kupowaniu i sprzedawaniu kart za dużo większe kwoty. Przykładowo, kupując kartę za 100 000 monet i sprzedając ją za 101 000 stracisz ponad 4 000 monet! Przeanalizujmy ten przykład:

Zostało jeszcze 46% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie