Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Najlepsze formacje w FUT 20, FIFA 20 Ultimate Team FIFA 20 poradnik, tipy

Odpowiednie ustawienie drużyny to bardzo istotna sprawa w grze FIFA 20 dlatego warto poświęcić nieco czasu na znalezienie odpowiedniej formacji do własnego stylu gry. Testując kilka ustawień drużyny będziesz mógł stwierdzić, czy np. bardziej zależy Ci na możliwości szybkiego rozgrywania piłki pomiędzy środkowymi zawodnikami, czy może lepiej czujesz się z dwoma skrzydłowymi, którzy są w stanie wykonywać groźne dośrodkowania. Poniżej znajdziesz listę kilku proponowanych formacji, które mogą przydać się w trakcie ustawiania własnego składu.

Formacja 3-5-2

Formacja 3-5-2 składa się 3 środkowych obrońców, 5 pomocników i 2 środkowych napastników - Najlepsze formacje w FUT 20, FIFA 20 Ultimate Team - FIFA 20 - poradnik do gry

Formacja 3-5-2 składa się 3 środkowych obrońców, 5 pomocników i 2 środkowych napastników. Ustawienie drużyny w taki sposób niesie ze sobą wiele możliwości ofensywnych i defensywnych. Za takim ustawieniem drużyny przemawia wiele argumentów.

Zagęszczenie pola w środkowej części boiska

Zagęszczenie pola w środkowej części boiska stwarza wiele możliwości rozgrywania piłki co przekłada się na większą ilość sytuacji, które mogą zakończyć się strzałem na bramkę przeciwnika.

Solidna obrona

3 obrońców i 5 dodatkowych pomocników są w stanie bronić dostępu do Twojej bramki w miejscach największego zagrożenia. Taka ilość piłkarzy sprawi, że przeciwnik będzie mieć problem z rozegraniem piłki środkiem boiska.

Wiele opcji ataku

Posiadanie 2 napastników przekłada się na stwarzanie większej ilości groźnych sytuacji podbramkowych. W takim ustawieniu napastnik nigdy nie będzie osamotniony i może liczyć na pomoc kolegi z drużyny.

Wrzutki

Większa ilość zawodników w środkowej części boiska stwarza przewagę w trakcie wrzucania piłki z bocznego sektora boiska. Może przełożyć się to na stworzenie większej ilości groźnych sytuacji podbramkowych.

Uwaga na skrzydła!

Ustawienie 3-5-2 zostawia niestety sporo miejsca na skrzydłach co może być wykorzystane przez Graczy nastawionych na kontrę.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie