Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 20 - poradnik do gry

FIFA 20 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF) FIFA 20 poradnik, tipy

Po wydarzeniu Urodziny FUT przyszedł czas na nowy event w grze FIFA 20 - Drużyna Dotychczasowego Sezonu (TOTSSF). Ze względu na aktualną sytuację i zawieszenie rozgrywek piłkarskich na całym świecie, jak np. Premier League, La Liga, Bundesliga, coroczna edycja Team Of The Season w grze FIFA 20 niestety nie mogła dojść do skutku. Z tego względu EA Sport zechciało uhonorować wszystkich najlepszych piłkarzy z poszczególnych lig na podstawie ich występów do czasu zawieszenia rozgrywek i właśnie dlatego powstało zupełnie nowe notowanie Drużyny Dotychczasowego Sezonu.

Warto tutaj wspomnieć, że w momencie wznowienia wszystkich rozgrywek ligowych, w grze FIFA 20 nie pojawi się coroczne notowanie TOTS, czyli zwykłej Drużyny Sezonu - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Warto tutaj wspomnieć, że w momencie wznowienia wszystkich rozgrywek ligowych, w grze FIFA 20 nie pojawi się coroczne notowanie TOTS, czyli zwykłej Drużyny Sezonu. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepsi zawodnicy wciąż będą nagradzani występem w Drużynie Tygodnia, tytułem Zawodnika Meczu i innymi specjalnymi kartami w FUT 20. Jak na razie Gracze mogą cieszyć się dwoma super drużynami w których znajdą wiele świetnych specjalnych kart - Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy oraz Drużyna Dotychczasowego Sezonu EFL.

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF)

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy to zawodnicy, którzy zostali wybrani wskutek internetowego głosowania wszystkich fanów gry FIFA 20. Gracze mogli wybierać wśród piłkarzy, którzy pojawili się w specjalnie przygotowanej przez EA Sports liście zawodników, którzy wyróżnili się wyjątkową formą na światowych boiskach i uzyskali w trybie FUT 20 co najmniej jedną kartę specjalną.

W TOTSSF można znaleźć takie znane nazwiska, jak np - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Kompletna lista zawodników

W TOTSSF można znaleźć takie znane nazwiska, jak np. Thibaut Courtois, Gerard Piqué, Casimiro czy Joe Gomez. Poniżej przedstawiamy kompletną listę zawodników, którzy znaleźli się w specjalnej edycji Dryżyny Dotychczasowego Sezonu Graczy w grze FIFA 20.

LP

Zawodnik

Nazwa klubu

Ocena ogólna

1.

Joe Gomez

Liverpool

93

2.

Thibaut Courtois

Real Madrid

93

3.

Gerard Piqué

FC Barcelona

93

4.

Sergio Busquets

FC Barcelona

93

5.

Thiago Alcântara

FC Bayern München

93

6.

Diego Godín

Inter

93

7.

Felipe Anderson

West Ham United

92

8.

Casimiro

Real Madrid

92

9.

Wilfried Zaha

Crystal Palace

92

10.

Fernandinho

Manchester City

91

11.

Julian Brandt

Borussia Dortmund

90

12.

Péter Gulácsi

RB Leipzig

89

13.

Nordi Mukiele

RB Leipzig

89

14.

Alejandro Grimaldo

SL Benfica

89

15.

Moussa Dembélé

Olympique Lyonnais

89

16.

Moses Simon

FC Nantes

88

17.

Pepe

FC Porto

88

18.

Bernd Leno

Arsenal

88

19.

Lucas Pezzini Leiva

Lazio

88

20.

Rodrigo Bentancur

Piemonte Calcio

88

Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF) - dodatkowe atrakcje w trybie FUT 20

Wprowadzenie do trybu FUT 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Graczy to także dodatkowe atrakcje - specjalne Wyzwania Budowania Składów, w których można zdobyć np - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Wprowadzenie do trybu FUT 20 specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Graczy to także dodatkowe atrakcje - specjalne Wyzwania Budowania Składów, w których można zdobyć np. kartę Mauro Icardi (Paris Saint-Germain) w edycji TOTSSF. Co więcej, wykonując niezbyt złożone zadania, Gracze mogą zyskać dodatkowe paczki, a także zawodników, jak np. Marcus Thuram (Borussia Mönchengladbach) w edycji TOTSSF.

Najlepszy piłkarz Drużyny Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF)

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Graczy w grze FIFA 20 jest Joe Gomez - Angielski piłkarz gambijskiego pochodzenia występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Liverpool - FIFA 20: Drużyna Dotychczasowego Sezonu Graczy (TOTSSF) - FIFA 20 - poradnik do gry

Najlepszym piłkarzem w specjalnej edycji Drużyny Dotychczasowego Sezonu Graczy w grze FIFA 20 jest Joe Gomez - Angielski piłkarz gambijskiego pochodzenia występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Liverpool. W porównaniu do Złotej karty, ogólna ocena tego piłkarza została podniesiona aż o 13 punktów, a więc wynosi aktualnie 93 punkty. Cena, jaką trzeba zapłacić za najnowszą kartę TOTSSF Joe Gomez oscyluje w granicach od 1 200 000 do nawet 1 800 000 monet (w zależności od platformy).