Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dane wywiadowcze - sekrety, mapy, znajdźki w The Division poradnik The Division

Wprowadzenie

W The Division dostępnych jest sześć typów sekretów: Poradniki przetrwania, Nagrania z telefonów, Raporty z zajścia, Rozbite drony, Zaginieni agenci, ECHA. Każdy z nich ma swój sposób, w jaki należy je zdobyć. Odnalezienie wszystkich sekretów z danej grupy pozwala na odblokowanie dodatkowych unikalnych kostiumów. Znajdźki zaznaczane są na twojej mapie na stałe, gdy poruszasz się niedaleko nich (ok 50-100m), więc nie zebranie danych pozwoli ci zebrać je później. Niektóre jednak znajdują się na obszarach zamkniętych poświęconych misjom - w takim przypadku, gdy nie zbierzesz sekretu będziesz musiał powtórzyć zadanie (nie musisz go kończyć). Także wiele danych z kategorii ECHO powiązanych jest ściśle z zadaniami pobocznymi odnajdywania zaginionych osób, często nie ma innej możliwości ich odblokowania.

W menu możesz podglądnąć swoje osiągnięcia dotyczące sekretów - Dane wywiadowcze - sekrety, mapy, znajdźki w The Division - The Division - poradnik do gry
W menu możesz podglądnąć swoje osiągnięcia dotyczące sekretów

Aby ułatwić sobie odnajdywanie sekretów, możesz posłużyć się atutem z grupy Ochrony - Odkrywanie danych wywiadowczych. Dzięki niemu, gdy w danej dzielnicy ukończysz wszystkie misje poboczne oraz Potyczki, sekrety niezebrane przez ciebie w tej lokacji zostaną na stałe zaznaczone na twojej mapie. Do jego odblokowania wymagane jest zakupienie ulepszenia dla Skrzydła Ochrony twojej Bazy operacyjnej: Zespół Psów Tropiących.

Poradnik przetrwania (Survival Guide)

Do odnalezienia są w sumie 24 poradniki. Najczęściej ukryte są w budynkach mieszkalnych, dlatego znajdując na mapie lokalizację przewodnika, staraj się w pierwszej kolejności dostrzec, czy przypadkiem drzwi budynku w pobliżu znajdźki nie są otwarte.

Nagrania z telefonów (Phone Recordings)

Jest to najobszerniejsza grupa sekretów - do zebrania jest aż 130 nagrań. Są to fragmenty rozmów telefonicznych sprzed i tuż po wybuchu epidemii nagrane na zbierane telefony komórkowe. Znaleźć je można niemal wszędzie, choć szczególnie ulubione miejsca to uliczki i ślepe zaułki.

Raporty z zajścia (Incident Reports)

Ta grupa występuje w postaci laptopów. Do zebrania jest 40 sztuk tego typu danych. Podobnie jak nagrania, lubią występować w uliczkach i zaułkach, czasami w budynkach.

Rozbite drony (Crashed drones)

Zniszczone drony są często trudne do zaobserwowania, gdyż znajdują się na wysokościach. Do odnalezienia jest w sumie 16 sztuk. Zawsze zwisają zaczepione ze ścian na sporych wysokościach i musisz odnaleźć drogę na podwyższenie, z którego będzie możliwe zebranie resztek drona. Jednakże przed zebraniem musisz strzelić z broni w urządzenie, by część która cię interesuje spadała na ziemię.

Zaginieni agenci (Missing agents)

Informacje o zaginionych agentach nierzadko są dobrze ukryte. Kluczem do ich odnalezienia, jest wyszukanie przynajmniej jednego z kilku punktów - tropów, których liczba potrafi sięgać nawet 10. Idąc po każdym z tropów czekasz chwilę na analizę, po której na ziemi ukazuje się strzałka wskazująca właściwy kierunek do kolejnego tropu, a finalnie do danych o agentach. Do odblokowania nagrody musisz odnaleźć 20 sztuk danych.

ECHA (ECHOs)

ECHO są to krótkie sceny w postaci hologramu dotyczące danego miejsca. Jest ich bardzo dużo - 63, a większość powiązana jest z zadaniami pobocznymi (głównie zadania odnajdowania zaginionych osób, gdzie musisz dodatkowo zbadać poszlaki na hologramach). Wiele z nich lubi znajdować się także w pobliżu skrzyżowań, czasami w budynkach. Aby zebrać sygnał musisz stanąć w miejscu, gdzie wskazuje znacznik i po załadowaniu uaktywnić hologram i zebrać dane stojąc ciągle w tym samym miejscu.