Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym jest Division Tech? | Porady do The Division poradnik The Division

Czym jest Division Tech?

Co to takiego?

Division Tech można wykorzystać chociażby do tego, by zyskać normalne materiały rzemieślnicze. - Czym jest Division Tech? | Porady do The Division - The Division - poradnik do gry
Division Tech można wykorzystać chociażby do tego, by zyskać "normalne" materiały rzemieślnicze.

Division Tech to w gruncie rzeczy najbardziej ekskluzywny materiał rzemieślniczy w grze - wykorzystuje się go w głównej mierze do tego, by tworzyć przedmioty ze schematów nabytych w Strefach Mroku. Przedmioty te wymagają normalnych komponentów (np. 5 Części Broni i 2 sztuk Elektroniki), lecz będziesz też potrzebować trzeciego składnika, którym jest właśnie Division Tech (na ogół wymagane są 2 sztuki "żółte"). Samo Division Tech ma trzy rangi, jak każdy inny rodzaj materiałów do rzemiosła, jednak ciebie najbardziej będzie interesować i tak ta najlepsza odmiana, "żółta".

Warto też nadmienić, iż Division Tech wykorzyć można do uzyskania dowolnego materiału rzemieślniczego ("niebieskiego" i "żółtego"). Za dwie sztuki tego cennego surowca uzyskać można jedną sztukę wybranego przez siebie "normalnego" materiału: Części Broni (Weapon Parts), Tkaniny (Fabric), Elektroniki (Electronics), czy Narzędzi (Tools). W miarę możliwości warto z tego sposobu nie korzystać, gdyż Division Tech przyda ci się do tworzenia przedmiotów ze schematów nabytych w Strefie Mroku, a materiały "normalne" można łatwo zdobyć na kilka innych sposobów (szczegóły znajdziesz w rozdziale "Jak zdobywać materiały do rzemiosła?").

Jak zdobyć Division Tech?

Sposoby na zdobycie Division Tech są w tym momencie dwa - zabijanie przeciwników w Strefie Mroku i otwieranie specjalnych pojemników, także w Strefie Mroku. W pierwszym przypadku każdy wróg, niezależnie od jego "rangi" (czy jest to zwykły przeciwnik, czy z unikalnym imieniem) ma niewielką szansę na wyrzucenie pojedynczej sztuki Division Tech. Nie ma się co za bardzo skupiać na tej metodzie, a warto wykorzystać ją jako dodatkowe źródło tego cennego materiału - poprzez zabijanie wrogów zyskujesz przecież też doświadczenie do rangi SM, Kredyty SM i liczne przedmioty.

Drugi sposób jest znacznie szybszy, jeśli chodzi o ilość zdobywanych Division Tech - każda otwarta w ten sposób walizka skrywa dwie sztuki. Tych w Strefie Mroku jest kilkadziesiąt, rozrzuconych dosłownie po całej powierzchni tej odciętej od reszty świata części miasta. Dokładne lokalizacje pojemników z Division Tech znaleźć możesz w rozdziale "Strefa Mroku - skrzynie, walizki i przeciwnicy" - jest tam 6 map z poszczególnych dzielnic Strefy Mroku, a na każdej z nich zaznaczone jest miejsce, w którym można znaleźć pojemnik.

Podczas polowania na walizki z Division Tech pamiętaj o jednym - nie jesteś sam i inni gracze też będą to robić. Nikt cię o to nie zabije (gdyż materiały nie są wyrzucane po śmierci gracza), jednak jest bardzo duża szansa, że ktoś już splądrował pojemnik. W takiej sytuacji nie pozostaje ci nic innego jak tylko udać się w dalszą drogę i poszukać szczęścia gdzie indziej.