Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podziemia | Nowe tryby gry w The Division poradnik The Division

Tryb Podziemi pojawił się w grze Tom Clancy's The Division już wcześniej, jednak za sprawą aktualizacji 1.8 został przebudowany - zastąpiono stare dyrektywy nowymi, dając graczom kompletnie odmienne możliwości i odświeżając cały tryb.

Jak dostać się do Podziemi?

Wejście do Terminala. - Podziemia | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Wejście do Terminala.

By dostać się do Podziemi, w pierwszej kolejności udaj się do głównej kryjówki (Baza Operacyjna). Gdy tylko przejdziesz przez główne wejście, udaj się na wprost - przebiegnij długim korytarzem, zignoruj znajdujące się po bokach drzwi i zbiegnij po schodach na dół. Na końcu ścieżki trafisz do Terminala (szerzej opisanego w rozdziale "Baza Operacyjna" - "Terminal"). Tutaj wystarczy już tylko zbiec po schodach na dół i aktywować windę, by trafić do miejsca, z którego aktywować można misje Podziemi.

Jak korzystać z Podziemi?

Komputer służący do obsługi tego trybu. - Podziemia | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Komputer służący do obsługi tego trybu.

Na środku pomieszczenia znajdziesz sporej wielkości komputer - służy on do obsługi tego trybu. Po wejściu z nim w interakcję będzie można dostosować parametry rozgrywki, tworząc misję według własnych upodobań. Dostosować można następujące cechy rozgrywki:

  1. Poziom trudności - do wyboru są poziom Normalny, Trudny i Ambitny, a każdy wpływa na ilość zdobywanych punktów doświadczenia.
  2. Dyrektywy - w znaczącym stopniu wpływają na rozgrywkę, dając jednocześnie możliwość zdobycia dodatkowych punktów doświadczenia.
  3. Długość operacji w Podziemi - do wyboru są operacje 1-, 2- i 3-fazowe, trwające mniej więcej 15, 30 i 45 minut. Im dłuższa misja, tym więcej punktów doświadczenia.

Po wszystkim wystarczy tylko zaakceptować wybór, przejść do sąsiedniego pomieszczenia i wsiąść do pociągu, który zawiedzie gracza na miejsce startu misji. Można także skorzystać z opcji matchmakingu, by wspólnie z innymi graczami wziąć udział w danej misji.

Porady związane z trybem Podziemi

Gra w Podziemiach to doskonały sposób na pozyskanie lepszego sprzętu. - Podziemia | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Gra w Podziemiach to doskonały sposób na pozyskanie lepszego sprzętu.

Korzystając z tego trybu, warto pamiętać o kilku rzeczach, takich jak:

  1. W tym trybie postać zdobywa odrębne punkty doświadczenia (Ranga podziemi). Za każdy zdobyty poziom gracz otrzymuje skrzynkę z wyposażeniem, wewnątrz której znajdują się dwa przedmioty rangi Topowy (High-End) bądź z zestawu.
  2. Warto korzystać z Dyrektyw. Wpływają one co prawda w znaczący sposób na rozgrywkę, jednak dzięki nim znacząco zwiększyć można ilość zdobytych punktów doświadczenia, przyspieszając rozwój postaci. Do aktywowania dyrektyw wymagane są dane dyrektyw - "przedmioty" te zdobędziesz podczas wykonywania tutejszych misji.
  3. Wykonuj codzienne operacje w Podziemiach. Możesz aktywować je z poziomu komputera w Podziemiach, bądź z mapy świata. Oferują dodatkowe przedmioty, Kredyty Feniksa i dane dyrektyw.
  4. Podczas misji w Podziemiach licz się z tym, że możesz zostać zaatakowany przez grupę Łowców. Gdy misja nagle zostanie wstrzymana (nie otrzymacie nowego celu), bądź ekran zacznie szaleć jak po trafieniu granatem EMP, oznaczać to będzie, iż w okolicy zjawili się Łowcy. Więcej o nich poczytasz w oddzielnym rozdziale tego poradnika.
  5. Tryb ten jest doskonałym sposobem na zdobycie lepszego ekwipunku. Tyczy się to szczególnie graczy, którzy tyle co awansowali postać do 30 poziomu doświadczenia, bądź nie mieli kontaktu z grą przez długie miesiące. W ciągu kilku godzin gry w Podziemiach będziesz w stanie przygotować postać na rozgrywkę w innych trybach.
  6. Jeśli zamierzasz grać solo, wykorzystaj zdolność kluczową Ogniwo Regeneracyjne. W przypadku śmierci postaci postawi ją ono automatycznie na nogi (zdolność aktywuje się, gdy postać zostanie powalona) i umożliwi kontynuowanie. Przydaje się to szczególnie podczas walki z Łowcami.