Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka o przetrwanie w Strefach Mroku | Porady do The Division poradnik The Division

Walka o przetrwanie w Strefach Mroku

1. Zanim ruszysz do stref Dark Zone, warto zdobyć trochę przedmiotów i doświadczenia. Powinieneś wykonać przynajmniej kilka misji pobocznych i zaznaczonych na mapie na niebiesko encouterów. Dobrym sposobem na zdobycie dobrego sprzętu jest również powtórzenie misji głównej Madison Field Hospital na wyższym poziomie trudności. Warto zrobić to ze znajomymi lub korzystając z automatycznego doboru graczy.

2. Będąc na terenie Dark Zone staraj się jak najczęściej przesyłać zdobyte przedmioty. W tym celu udaj się do zaznaczonej na pomarańczowo Extraction arena, przyzwij helikopter i użyj liny, którą zrzuci pilot. Częste przesyłanie przedmiotów jest bardzo ważne, bo jeśli zginiesz, najprawdopodobniej stracisz wszystkie nagromadzone w plecaku skarby.

3. Na terenie Dark Zone zawsze najbezpieczniej chodzić w grupie. Dużo łatwiej pokonać wtedy przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję lub uniknąć ataku innych graczy. Twoi kompani mogą cię również wskrzeszać i pilnować twoich zwłok, żebyś mógł bezpiecznie odzyskać upuszczony sprzęt.

4. Pamiętaj też o tym, iż inni gracze mogą skryć się przed twoim Impulsem, dobierając odpowiednią modyfikację do zdolności. Jeśli więc zdolność nikogo nie złapała, nie bądź nigdy w stu procentach pewny, że wrogowie po prostu się nie ukryli.

5. Gdy wezwiesz śmigłowiec do odebrania zapasów, ściągnie to na ciebie uwagę wszystkich graczy w Strefie Mroku (gdyż otrzymają oni stosowną informację na mapie). Przygotuj się na ciężkie starcie, gdyż część z nich będzie chciała odebrać twoje łupy.

6. Pierwsze godziny w Strefie Mroku lepiej jest po prostu spędzać na eliminacji przeciwników sterowanych przez komputer (NPC), a nie walkę z innymi graczami. Tyczy się to szczególnie sytuacji, w której jesteś w tych miejscach sam, bez zaufanej drużyny.

7. Na początku ważniejsze od samych przedmiotów są rangi Strefy Mroku. Bez nich nie otworzysz najcenniejszych skrzyń, a walka z innymi graczami, jeśli nie posiadasz dobrej, zgranej i zaufanej drużyny, szybko zakończy się twoim zgonem. By w miarę łatwo je nabić, walcz z postaciami sterowanymi przez komputer (NPC), lub pomagaj innym graczom w walce z graczami-łotrami.

8. Wydawaj zgromadzone Kredyty SM (SM Funds), jak tylko zdobędziesz ilość wystarczającą na zakup interesującego Cię przedmiotu. Każda śmierć z rąk innego gracza to utrata kilku procent tej waluty - zwiększa się to do kilkunastu procent w przypadku śmierci z "etykietką" Łotra (Rogue), która otrzymuje się za atak na niewinnego gracza.