Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Baza Operacyjna w The Division poradnik The Division

Podstawy

W pełni ulepszona Baza Operacyjna napawa dumą. - Baza Operacyjna w The Division - The Division - poradnik do gry
W pełni ulepszona Baza Operacyjna napawa dumą.

Baza Operacyjna to jedno z najważniejszych miejsc, które trzeba ustanowić zaraz po tym, jak przejdziesz przez samouczek i trafisz na Manhattan. Tutaj będziesz mieć dostęp do rozmaitych handlarzy ekwipunku, stołu do wytwarzania przedmiotów, czy tablic ogłoszeniowych i specjalnych postaci, które, po wejściu z nimi w interakcję, odblokują całą masę zadań pobocznych na mapie.

Najważniejszym elementem Bazy Operacyjnej są jednak jej dodatkowe skrzydła - Medyczne, Techniczne i Ochrony. Każde z nich daje dostęp do dodatkowych misji, lecz przede wszystkim umożliwiają one dalszy rozwój postaci. W przeciwieństwie do innych gier MMO, tutaj nie odblokowujesz nowych umiejętności prowadzonej przez siebie postaci poprzez wbijanie kolejnych poziomów - musisz wykonywać poszczególne ulepszenia w danych skrzydłach, które z kolei odblokowują nowe umiejętności, talenty i atuty.

Tutaj znajduje się także Skrytka, w której magazynować możesz niechciane w danym momencie przedmioty, a także da dostęp do orężu, który uda ci się wyciągnąć ze Strefy Mroku (Dark Zone). Znajduje się tutaj także Handlarz Nagród, który pozwala także na zdobycie unikalnych przedmiotów, na przykład tych, które zakupisz w sklepie Uplay za walutę zdobywaną w grze.

Na koniec kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

  • Baza Operacyjna to jedna z kryjówek, co oznacza, że nikt nie może cię zaatakować, gdy będziesz w środku. Możesz spokojnie poświęcać się swoim sprawom.
  • Baza Operacyjna i kryjówki pozwalają na regenerację zdrowia, amunicji, granatów i apteczek - te dwa ostatnie szczególnie powinny cię zainteresować, gdyż nie da się ich odnowić przy większości skrzyń w grze (dostajesz wtedy tylko amunicję).
  • Do bazy dostać możesz się błyskawicznie dzięki wykorzystaniu Szybkiej Podróży. Wystarczy tylko wybrać ją z poziomu mapy, a następnie wcisnąć wskazany klawisz / przycisk, by po kilku chwilach stać przed jej wejściem.