Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zdobywać doświadczenie? | Porady do The Division poradnik The Division

Jak szybko zdobywać doświadczenie?

Zdobywanie doświadczenia i awansowanie postaci na wyższe poziomy to podstawa każdej gry MMO. Nie inaczej jest w przypadku Tom Clancy's The Division - im wyższy posiadasz poziom, tym wyższe będą statystyki twojej postaci, będzie ona mogła nosić lepszy oręż, a walka z wrogami na kolejnych, trudniejszych terenach będzie znacznie łatwiejsza.

Wykonywanie misji

Podstawowym sposobem na pozyskiwanie doświadczenia jest wykonywanie zadań. Ilość zdobywanych w ten sposób "ikspeków" można sprawdzić na ekranie wyboru zadania. Co ciekawe, w przypadku zadań głównych, wybór poziomu trudności nie wpływa na ilość doświadczenia uzyskiwaną za ukończenie zadania, co nie znaczy, że nie wpływa on na to, ile uda ci się go zdobyć podczas misji. Zwiększa on wytrzymałość i skuteczność wrogów, co z kolei przekłada się na znacznie większą ilość punktów doświadczenia, które otrzymasz za ich eliminację. Pamiętaj też, iż mimo faktu, iż misje główne można powtarzać, doświadczenie otrzymujesz tylko za pierwsze przejście.

Misje poboczne są jednorazowe, jednak zawsze dostępnych będzie ich przynajmniej kilkanaście, a nowe odblokowują się na bieżąco, przez co praktycznie zawsze będziesz mieć ich kilka "pod ręką". Ich wykonywanie nie daje takich ilości doświadczenia jak za ukończenie zadania głównego, jednak trwają zazwyczaj znacznie krócej - część z nich zamyka się poniżej minuty. Pamiętaj też, iż wykonując misje poboczne związane z danym skrzydłem, zyskujesz także cenne zasoby, które można potem wykorzystać do kupowania ulepszeń w bazie.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie