Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Waluty w grze w The Division | Kluczowe mechanizmy rozgrywki poradnik The Division

Waluty w grze

Ilość dostępnych walut sprawdzić można, na przykład, na dole ekranu ekwipunku. - Waluty w grze w The Division | Kluczowe mechanizmy rozgrywki - The Division - poradnik do gry
Ilość dostępnych walut sprawdzić można, na przykład, na dole ekranu ekwipunku.

W Tom Clancy's The Divison wykorzystywane są trzy rodzaje waluty:

  • Kredyty (Credits)
  • Fundusze SM (DZ Funds)
  • Kredyty Feniksa (Phoenix Credits)

Kredyty (Credits)

Kredyty to podstawowa waluta występująca w grze. Przez większość czasu (głównie do momentu osiągnięcia przez ciebie 30 poziomu doświadczenia) wykorzystywane będą przez ciebie do zakupu broni, pancerzy i ulepszeń do broni.

Głównym źródłem kredytów jest sprzedaż przedmiotów. Podczas swojej przygody wrogowie co rusz będą wyrzucać najróżniejszy złom, który w większości przypadków nie nadaje się do niczego. W tym momencie masz więc dwa wyjścia - przerobić go na części niezbędne do rzemiosła, bądź sprzedać w jednym z licznych sklepów. Jeśli nie zamierzasz bawić się w crafting, warto skupić się na tym drugim - gotówki co prawda nigdy nie będzie za wiele, lecz na dalszym etapie w sklepie zaczną pojawiać się przedmioty rangi "wyśmienite" (Superior). Są one koszmarnie drogie, jednak praktycznie zawsze warte swojej ceny.

Drugim, nie mniej ważnym źródłem pozyskiwania kredytów są zadania. Każde, nawet najmniejsze i najprostsze z nich da ci w nagrodę pewną ilość gotówki, a ilość zdobywanych środków zwiększyć można podbijając poziom trudności na głównych misjach. Nie dość, że wrogowie będą wyrzucać dużo więcej wartościowego sprzętu, sama misja nagrodzi cię znacznie większa ilością kredytów.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie