Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój postaci - jak rozwijać postać w The Division? poradnik The Division

Podstawy

Na 30 poziomie doświadczenia ma miejsce gigantyczny skok statystyk. - Rozwój postaci - jak rozwijać postać w The Division? - The Division - poradnik do gry
Na 30 poziomie doświadczenia ma miejsce gigantyczny skok statystyk.

Jako iż właściwa rozgrywka zaczyna się na dobrą sprawę po osiągnięciu maksymalnego, 30-go poziomu doświadczenia, warto jest wiedzieć jak szybko go wbić, by nie tracić wiele z end game'u, a przy tym ograniczyć dysproporcje swojej postaci do tych sterowanych przez innych graczy. Niestety, w grach MMO, które kładą spory nacisk na tryb PvP (gracz kontra gracz) nie ma możliwości nie brania udziału w "wyścigu szczurów" - jeśli nie będziesz się w miarę spieszyć, inni gracze bardzo szybko zdobędą sporą przewagę, przez co walka z nimi w Strefach Mroku (Dark Zone) będzie znacznie trudniejsza.

Zabijanie wrogów daje dość sporo doświadczenia przez pierwsze kilka poziomów, jednak słabo skaluje się to z kolejnymi godzinami rozgrywki - ilości doświadczenia wymagane na wyższe levele rozrastają się do gigantycznych rozmiarów, a zabijanie przeciwników ledwo rusza pasek postępu. Źródło to traktować należy po prostu jako dodatek, a nie podstawa zdobywania doświadczenia. Jeśli chcesz jak najszybciej osiągnąć maksymalny poziom, trzeba będzie skupić się w głównej mierze na wykonywaniu zadań.

Wykonanie każdego głównego zadania daje w większości przypadków ilość doświadczenia wystarczającą, by zapełnić całą kreskę postępu. Niestety, zadania główne dają jednorazową nagrodę w postaci doświadczenia i mimo tego, iż można je powtarzać, będą wtedy oferować jedynie gotówkę i przedmioty. Pomiędzy wykonywaniem zadań głównych warto więc zająć się zadaniami pobocznymi i wydarzeniami - prócz doświadczenia dają one całą masę przedmiotów, a także schematów, które można wykorzystać do wytworzenia własnego ekwipunku.

W czasie drogi do 30-go poziomu, warto pamiętać o kilku złotych zasadach (które wyjaśnione zostały w kolejnych rozdziałach):

  • Nic na siłę! Metoda ta przeznaczona jest dla tych, którzy chcą jak najszybciej wbić maksymalny poziom. Jeśli chcesz delektować się fabułą i sekretami świata, nie warto nadmiernie się spieszyć - kilka dni zwłoki nie sprawi, że nagle wszyscy dookoła będą nie do pokonania, mimo że będą mieć nad tobą sporą przewagę.
  • Nie marnuj czasu na nabijanie doświadczenia poprzez zabijanie wrogów. Tych w czasie wykonywania misji i przemierzania miasta wybijesz setki, jeśli nie tysiące, więc będzie do kogo postrzelać.
  • Graj we znajomymi, bądź znajdź sobie kogoś do drużyny za pomocą wbudowanej wyszukiwarki w grze. Nie będziesz przez to zdobywać więcej doświadczenia, ale część zadań pobocznych dużo szybciej można wykonać w dwie, trzy, a szczególnie cztery osoby. Po za tym - w kupie raźniej!
  • Jeśli ekstremalnie zależy ci na czasie, unikaj zadań polegających na poszukiwaniu zaginionej osoby za pomocą pozostawionych w świecie gry "Echo" - trzeba się tutaj sporo nabiegać, a wykonanie niektórych z nich zajmuje więcej niż tych głównych!
  • Możesz spokojnie brać udział w zadaniach o jeden, maksymalnie dwa poziomy wyższe niż ten, który masz - szczególnie jeśli grasz w drużynie. Powyżej tego nie warto się na nie porywać - będą trwać niemiłosiernie długo, z uwagi na twoje niskie obrażenia.