Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Potyczka | Nowe tryby gry w The Division poradnik The Division

Potyczka jest jednym z dwóch trybów PvP (obok Ostatniego Bastionu), w których można wziąć udział w grze Tom Clancy's The Division. Ten tryb rozgrywki stawia przeciwko sobie dwie drużyny złożone z 4 graczy, a celem obu drużyn jest eliminacja graczy z grupy przeciwnej. Potyczka trwa do momentu, aż któraś z drużyn osiągnie 20 zabójstw, bądź limit czasu (10 minut) dobiegnie końca. Potyczka wprowadzona została do gry wraz z premierą wersji 1.8.

Jak wziąć udział w Potyczce?

Wejście do Terminala, gdzie aktywować będzie można tryb Potyczki. - Potyczka | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Wejście do Terminala, gdzie aktywować będzie można tryb Potyczki.

By wziąć udział w tym trybie rozgrywki, w pierwszej kolejności udaj się do głównej kryjówki (Baza Operacyjna). Gdy tylko przejdziesz przez główne wejście, udaj się na wprost - przebiegnij długim korytarzem, zignoruj znajdujące się po bokach drzwi i zbiegnij po schodach na dół. Na końcu ścieżki trafisz do Terminala (szerzej opisanego w rozdziale "Baza Operacyjna" - "Terminal").

Wejście do trybu PvP. - Potyczka | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Wejście do trybu PvP.

Gdy dostaniesz się do Terminala, skieruj się na wprost i w prawo (na północ, patrząc na mapę), gdzie znajdziesz miejsce do aktywowania trybów PvP. Wystarczy tylko wybrać Potyczkę i rozpocząć wyszukiwanie graczy - z uwagi na małą ilość ludzi biorących udział w starciu, wyszukiwanie trwa na ogół kilkanaście sekund.

Zasady Potyczki i porady

Zabójstwo liczone jest wtedy, gdy wróg zostanie dobity. - Potyczka | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Zabójstwo liczone jest wtedy, gdy wróg zostanie dobity.

Tryb ten rządzi się swoimi własnymi prawami, przez co warto zastosować się do poniższych porad:

  1. Zadaniem obu drużyn jest jak najszybsze zdobycie 20 zabójstw - nie ma tutaj żadnych innych zasad, liczy się sprawna eliminacja wrogów.
  2. Zabójstwo liczone jest wtedy, gdy powalony na ziemię gracz zostanie dobity - jeśli ktoś go "ożywi", drużyna nie otrzyma punktu.
  3. W tym trybie jak nigdzie indziej liczy się ścisła współpraca - gra w pojedynkę nie ma najmniejszego sensu, gdyż wrogowie bardzo szybko cię załatwią.
  4. Potyczka to tryb, w którym ekwipunek ma kolosalne znaczenie. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, który pozwala ci podejmować się najtrudniejszych zadań w grze, lepiej się tutaj nie pchać - lepszym pomysłem jest wybór drugiego trybu PvP, Ostatniego Bastionu.
  5. Jeśli masz tylko taką możliwość, dołącz do tego trybu w drużynie, z graczami, z którymi się znasz. Rozgrywka w Potyczce wymaga ścisłej współpracy, a wyszukiwarka graczy łączy w jednym meczu ludzi będących w grupie z tymi, którzy grają solo. Może więc dojść do sytuacji, w której twoja drużyna składa się z 4 graczy, którzy dołączyli samotnie, a przeciwna to zgrany zespół 4 znajomych, co stawi was na straconej pozycji.