Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zdobyć najlepszy ekwipunek w The Division? poradnik The Division

Dla tych, którzy po raz pierwszy zetkną się z grą Tom Clancy's The Division jak i tych, którzy po długich miesiącach postanowią wrócić do produkcji studia Ubisoft pojawi się jeden problem - w taki sposób szybko i możliwie bezboleśnie pozyskać wartościowy sprzęt, by móc podejmować się trudniejszych wyzwań i być w stanie rywalizować z innymi graczami? W tym rozdziale znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Uwaga - jeśli jeszcze nie masz maksymalnego (30) poziomu doświadczenia, zajrzyj do rozdziału Droga do 30 poziomu doświadczenia po wskazówki.

Jak szybko zdobyć ekwipunek?

Kilka godzin gry wystarczy, by zdobyć w miarę sensowny ekwipunek. - Jak szybko zdobyć najlepszy ekwipunek w The Division? - The Division - poradnik do gry
Kilka godzin gry wystarczy, by zdobyć w miarę sensowny ekwipunek.

Najlepszą metodą na szybkie pozyskanie ekwipunku jest odświeżony w wersji 1.8 tryb Podziemi. Dzięki niemu brać można udział w krótkich i stosunkowo łatwych misjach, których ukończenie pozwala zdobyć cenne przedmioty. Co więcej, gracz zdobywa tam unikalne dla tego trybu punkty doświadczenia - po awansie na wyższy poziom (co na ogół ma miejsce po 1 misji) zdobywa on specjalną paczkę (Undeground Cache). Paczkę można otworzyć, a wewnątrz zawsze ukryte będą 2 losowe przedmioty rangi Topowe (Superior), bądź z Zestawu. Im wyższy poziom trudności misji w Podziemiach, tym bardziej wartościowe przedmioty można tam zdobyć.

Jak dostać się do Podziemi?

Wejście do Terminala. - Jak szybko zdobyć najlepszy ekwipunek w The Division? - The Division - poradnik do gry
Wejście do Terminala.

By dostać się do Podziemi, w pierwszej kolejności udaj się do głównej kryjówki (Baza Operacyjna). Gdy tylko przejdziesz przez główne wejście, udaj się na wprost - przebiegnij długim korytarzem, zignoruj znajdujące się po bokach drzwi i zbiegnij po schodach na dół. Na końcu ścieżki trafisz do Terminala (szerzej opisanego w rozdziale "Baza Operacyjna" - "Terminal"). Tutaj wystarczy już tylko zbiec po schodach na dół i aktywować windę, by trafić do miejsca, z którego aktywować można misje Podziemi. Wejdź w interakcję ze znajdującym się na środku pomieszczenia komputerem, wybierz interesującą cię misję i poziom trudności, potwierdź wybór i przejdź do znajdującego się w pomieszczeniu obok pociągu, by rozpocząć zadanie.

Gdzie zdobyć najlepsze przedmioty?

W pewnym momencie z trybu Podziemia nie będziesz już w stanie zdobyć lepszych przedmiotów. W tym celu trzeba będzie wykorzystać kilka innych trybów, takich jak:

  1. Operacje (Incursion) - najtrudniejsze misje w całej grze (nie licząc wyższych poziomów trybu Opór). Ich ukończenie wymaga ścisłej współpracy całej drużyny, jednak pozwala zdobyć najlepsze przedmioty w grze. Lokalizację misji powiązanych z tym trybem znajdziesz na mapie świata.
  2. Tryb Opór (Resistance) - tryb dodany w aktualizacji 1.8, który aktywować można po zwiedzeniu dwóch nowych lokacji, Południowe Nabrzeże (Piers South) i Północne Nabrzeże (Piers North). W tym trybie celem graczy jest jak najdłuższe przetrwanie ataków fal wrogów. Za każde 5 fal które przetrwacie, otrzymasz 1 paczkę, po otwarciu której zdobyć można ekwipunek.
  3. Tryby PvP - Potyczka (Skirmish) i Ostatni Bastion (Last Stand), które aktywować można z tego samego miejsca, co wejście do Podziemi (Terminal). Za uczestnictwo w tym trybie także zdobywa się paczki z przedmiotami.