Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zdobywać Kredyty Feniksa? | Porady do The Division poradnik The Division

Jak szybko zdobywać Kredyty Feniksa?

Sposobów (jak zostało opisane w rozdziale "Waluty w grze") na zdobycie Kredytów Feniksa (Phoenix Credits) jest w grze sporo. Można też wykorzystać lukę w grze, która pozwala w dość krótkim czasie zdobywać tą walutę. Każdorazowo (co zajmuje od 3 do 5 minut, w zależności od twojego ekwipunku i zdolności) zdobyć można od 1 do 3 kredytów, od 2 do 4 przedmiotów rangi Wyśmienity (Superior), wraz z szansą na zdobycie przedmiotu Topowego (High-End). W ciągu godziny da się tym sposobem zdobyć:

  1. Od 20 do 60 Kredytów Feniksa (wszystkie zadania dzienne to łącznie 80 Kredytów, z tym że ukończenie zadania na poziomie trudności Ambitny w pojedynkę jest praktycznie niemożliwe).
  2. Od 40 do 80 przedmiotów rangi Wyśmienity (Superior), które można sprzedać, bądź rozbić na składniki do rzemiosła - a że każdy przedmiot "fioletowy" daje dwa składniki, zyskasz w ten sposób od 80 do 160 składników w godzinę.
  3. Szansę na przedmiot rangi Wyśmienity (High-End) - standardowo, zabicie "bossa" w grze to ok. 0.5% szansy (zwiększanej rzecz jasna przez Zbieractwo - przy 100% będzie to 1%, przy 200% będzie to 1.5% itd.).

Jak to wszystko działa?

Do zdobycia wszystkiego opisanego powyżej posłuży główna misja w Akademii Policyjnej (Police Academy), którą należy wykonywać na poziomie trudności Trudny (Hard). Możesz rzecz jasna zaprosić do zabawy do 3 znajomych.

Mobilną Osłonę należy rzucić w ten sposób. - Jak szybko zdobywać Kredyty Feniksa? | Porady do The Division - The Division - poradnik do gry
Mobilną Osłonę należy rzucić w ten sposób.

Cały proces polega na tym, by ominąć mniej więcej 90% misji wykorzystując lukę w grze. Do tego potrzebna będzie ci zdolność Mobilna Osłona (Mobile Cover) z modyfikacją Rozwinięcie (Extension). Gdy misja się rozpocznie, podążaj wzdłuż linii budynków po lewej stronie, aż dotrzesz do podwójnych, zamkniętych drzwi z logo policji nad nimi. Teraz trzeba aktywować zdolność Mobilna Osłona i wycelować ją tak, by jej lewa ściana przylegała i przenikała częściowo przez drzwi (zobaczyć to możesz na powyższym obrazku). Rzuć teraz tarczę we wskazane miejsce, poczekaj aż się rozłoży i przyklej się do osłony - teraz wystarczy tylko przejść na lewą stronę osłony (cały czas do niej przylegając), bo dostać się przez zamknięte drzwi budynku.

Teraz tylko zająć się bossem i jego obstawą... - Jak szybko zdobywać Kredyty Feniksa? | Porady do The Division - The Division - poradnik do gry
Teraz tylko zająć się bossem i jego obstawą...

W ten sposób udało ci się ominąć lwią część zadania i wylądowałeś przed samą walką z bossem. By pchnąć zadanie dalej, udaj się przez wybite okno na wprost od drzwi, którymi się tutaj dostałeś, skręć w lewo i dotrzyj do sali gimnastycznej. Poczekaj i aktywuj ECHO na jej środku, a następnie zawróć, pobiegnij na wprost, skręć w lewo i dobiegnij do komputera na końcu korytarza. Po chwili rozmowy będziesz w stanie wejść w interakcję z klawiaturą, co rozpocznie ostatni etap zadania.

... po czym wystarczy tylko zebrać nagrody, a cały proces powtórzyć! - Jak szybko zdobywać Kredyty Feniksa? | Porady do The Division - The Division - poradnik do gry
... po czym wystarczy tylko zebrać nagrody, a cały proces powtórzyć!

Teraz tylko należy wrócić do pomieszczenia z drzwiami, przez które przeniknąłeś, poczekać na przeciwników, wybić ich wszystkich, a następnie zająć się grupą, która przybędzie z bossem. Gdy zadanie zostanie zakończone, pozbieraj przedmioty, a następnie, jeśli chcesz, otwórz mapę, wybierz ponownie zadanie w Akademii Policyjnej i powtórz cały proces.

Uwaga: Nie jest to może możliwie najszybszy sposób w grze, gdyż przy bardzo dużym szczęściu (jeśli lokacji nie czyści inna drużyna) i dobrej drużynie da się w Strefie Mroku zdobyć trochę więcej - ale właśnie wszystko zależy od szczęścia. Sposób opisany w tym rozdziale nie jest zależny od czynników losowych i jest stałym źródłem Kredytów Feniksa i materiałów do rzemiosła.

Dodatkowo, pamiętaj że ten sposób to tzw. "exploit", czyli wykorzystywanie luki w grze. Nie jest on rzecz jasna nielegalny i nie grozi ci za to zbanowanie, jednak jest spora szansa, iż mechanizm ten poprawiony zostanie w jednej z łatek w przyszłości i przestanie po prostu działać. W momencie pisania tego rozdziału (wersja 1.02 gry) sposób wciąż działa.