Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Droga do 30 poziomu doświadczenia w The Division | Rozwój postaci poradnik The Division

Droga do 30 poziomu doświadczenia

Dojście do 30 poziomu zajmuje kilka dni gry. - Droga do 30 poziomu doświadczenia w The Division | Rozwój postaci - The Division - poradnik do gry
Dojście do 30 poziomu zajmuje kilka dni gry.

Podstawy już za nami, a więc do dzieła! W tym poradniku skupimy się na dwóch metodach zdobywania doświadczenia - wykonywaniu zadań głównych i pobocznych, kompletnie ignorując bezsensowny grind, czyli nacisk na ciągłe zabijanie przeciwników. Twoim celem będzie:

  • Osiągnięcie poziomu pozwalającego na wzięcie udziału w "najbliższym" zadaniu głównym, poprzez wykonywanie zadań pobocznych i branie udziału w wydarzeniach.
  • Wykonanie wspomnianego we wcześniejszym punkcie zadania głównego (co prawdopodobnie zakończy się wbiciem wyższego poziomu), gdy tylko będziesz mieć jeden, maksymalnie dwa poziomy mniej niż rekomendowany przez zadanie. Chcąc przystąpić do zadania z rekomendowanym poziomem 16, weź w nim udział mając 14-15.
  • Powtórzeniem całego procesu

Zadania poboczne i wydarzenia

Pierwszym krokiem w wykonywaniu zadań pobocznych jest odnalezienie kryjówki (safe house) w danej dzielnicy - jest ona zawsze widoczna na mapie. Po dotarciu do środka natychmiast wejdź w interakcję z Oficerem JTF (JTF Officer) i tablicą z ogłoszeniami (Situation Board) - oba punkty oznaczone będą na mini-mapie. Gdy to zrobisz, na mapie świata, w dzielnicy, w której aktualnie jesteś, pojawi się cała masa dodatkowych, niewidocznych wcześniej zadań pobocznych. Da się je co prawda wykonywać i bez zdobycia ich z kryjówki, jednak będzie trzeba odkryć je na własną rękę, gdyż nie będą widoczne na mapie.

W następnej kolejności wykonaj wszystkie odkryte zadania poboczne i wydarzenia - może wydawać się to czasochłonne, jednak każde z nich trwa w granicach kilku minut, przez co wykonuje się je łatwo i przyjemnie. Wykonując te zadania warto odpowiednio zaplanować sobie trasę - sprawdź odległości do celów zaznaczając zadania, a następnie dobierz je tak, by nie nadkładać bezsensownie drogi. Im sprawniej poruszać będziesz się pomiędzy punktami, tym mniej czasu zajmie wykonanie zadania.

Kończąc wszystkie zadania w danej dzielnicy będziesz w stanie bez problemu przygotować się do misji głównej, zdobywając optymalny poziom (1-2 poziomy niżej niż rekomendowane przez zadanie). Dodatkowo, w nagrodę dostaniesz całą masę dobrych przedmiotów, schematów i gotówki.

Zadania główne zostaną opisane w oddzielnym rozdziale.