Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ulepszanie sprzętu w The Division | Kluczowe mechanizmy rozgrywki poradnik The Division

Ulepszanie - czy optymalizacja - nie tyle losuje nowy losowy parametr, co ulepsza istniejący - poniżej znajdziesz poradnik do ulepszania ekwipunku w The Division.

Wraz z premierą wersji 1.8, w grze pojawił się Punkt Optymalizacji (Optimization Station). Punkt ten pozwala na wzmacnianie ekwipunku poprzez poprawianie statystyk, które zostały na nim wylosowane. Jeśli posiadasz element pancerza, który posiada pożądane przez ciebie parametry, jednak ich wartości dalekie są od ideału, wystarczy udać się do wspomnianego punktu, by móc temu zaradzić.

Gdzie jest Punkt Optymalizacji?

Wejście do Terminalu, gdzie znajdziesz, między innymi, Punkt Optymalizacji. - Ulepszanie sprzętu w The Division | Kluczowe mechanizmy rozgrywki - The Division - poradnik do gry
Wejście do Terminalu, gdzie znajdziesz, między innymi, Punkt Optymalizacji.

Punkt optymalizacji znajdziesz w dwóch lokacjach:

  1. W Terminalu, do którego dostać można się z poziomu Bazy Operacyjnej (Base of Operations), czyli głównej kryjówki w grze. Gdy tylko przejdziesz przez główne wejście, udaj się na wprost - przebiegnij długim korytarzem, zignoruj znajdujące się po bokach drzwi i zbiegnij po schodach na dół. Na końcu ścieżki trafisz do Terminala.
  2. W Obozie Clinton. Jest to nowa lokacja, która dodana została do gry wraz z aktualizacją 1.8. Najprostszym sposobem na dotarcie do tej lokacji jest aktywacja zadania "Zbadaj Obóz Clinton" (Investigate Camp Clinton) - kolejne etapy zadania zaprowadzą cię do tego obozu.

Jak korzystać z Punktu Optymalizacji?

Optymalizacja pozwala znacząco zwiększyć skuteczność przedmiotów. - Ulepszanie sprzętu w The Division | Kluczowe mechanizmy rozgrywki - The Division - poradnik do gry
Optymalizacja pozwala znacząco zwiększyć skuteczność przedmiotów.

By móc zoptymalizować ekwipunek, wejdź w interakcję z Punktem Optymalizacji. Następnie wybierz interesujący cię przedmiot i po prostu rozpocznij proces wzmacniania ekwipunku. Do tego celu wymagane jest 250,000 Kredytów i 50 sztuk Division Tech. Po każdorazowej optymalizacji, poziom klasy danego sprzętu (widoczny przy jego nazwie) wzrośnie o kilka punktów, gdyż wszystkie statystyki danego przedmiotu zostaną poprawione.

By nie było jednak zbyt prosto, każdy element wyposażenia ma ograniczenia w ilości optymalizacji - jest to po prostu powiązane z poziomem klasy wyposażenia każdego przedmiotu. Dla broni i przedmiotów z zestawu jest to wartość klasy wyposażenia równa 286, a dla przedmiotów z rangą Tajny Zestaw to wartość 296.

Punkt Optymalizacji - porady

Niestety, przedmiotów nie da się optymalizować bez końca. - Ulepszanie sprzętu w The Division | Kluczowe mechanizmy rozgrywki - The Division - poradnik do gry
Niestety, przedmiotów nie da się optymalizować bez końca.

Podczas optymalizowania ekwipunku, pamiętaj o następujących rzeczach:

  1. Jest to potężny mechanizm, który pozwala na znaczne zwiększenie wartości ekwipunku. Pamiętaj jednak, iż koszt jednorazowej optymalizacji jest dość spory, a każdy przedmiot trzeba ulepszać nawet kilkukrotnie - optymalizacja całego ekwipunku kosztować będzie dziesiątki milionów Kredytów i tysiące sztuk Division Tech.
  2. Jeśli znajdziesz przedmiot, którego statystyki ci odpowiadają, lecz ich wartości nie są na najwyższym poziomie, możesz wykorzystać Punkt Optymalizacji, by stworzyć wymarzony ekwipunek.