Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym jest Strefa Mroku w The Division? poradnik The Division

Ogólne informacje

Strefa Mroku czasami zmienia się w otwarte pole walki. - Czym jest Strefa Mroku w The Division? - The Division - poradnik do gry
Strefa Mroku czasami zmienia się w otwarte pole walki.

Strefa Mroku to swoisty endgame w Tom Clancy's The Division - miejsce, w którym lwią część czasu spędzać będą gracze, którzy osiągnęli maksymalny, 30 poziom doświadczenia. Ta wydzielona strefa różni się od reszty miasta pod kilkoma względami, między innymi:

  • Napotykani tutaj wrogowie są znacznie mocniejsi niż ci, których spotkasz w "normalnej" części miasta (wyjątek stanowią jedynie przeciwnicy napotykani podczas wykonywania misji na poziomie "Ambitny" / Challenge).
  • Jest to jedyne miejsce w grze, w którym walczyć można z innymi graczami.
  • Postępy w Strefie Mroku odzwierciedlane są przy pomocy oddzielnego paska doświadczenia - Ranga Strefy Mroku (DZ Rank)
  • Przedmioty, które uda ci się tutaj zdobyć musza być odtransportowane przez śmigłowiec, zanim będzie można z nich skorzystać. Szczegóły na ten temat znajdziesz w kolejnych rozdziałach.
  • Będąc w obrębie Strefy Mroku nie można korzystać z opcji szybkiej podróży - wszędzie trzeba dostać się na piechotę.

Jednakże, do Strefy Mroku wejść można nawet przed wskoczeniem na maksymalny poziom doświadczenia. Cały obszar podzielony jest na 6 części, które różnią się poziomem doświadczenia, który rekomendowany jest, by się po nich poruszać - im wyższy poziom, tym mocniejsi wrogowie sterowani przez komputer znajdą się w środku. W momencie wskoczenia na 30 poziom większość części Strefy Mroku zostaje automatycznie podniesiona do 30 poziomu - a na ostatnich z nich (DZ 05 i DZ 06) spotkać można wrogów na 32 poziomie doświadczenia.