Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Operacja | Nowe tryby gry w The Division poradnik The Division

Operacje to rodzaj misji dostępnych w grze Tom Clancy's The Division. Są to wyzwania zarezerwowane dla najlepszych graczy, dysponujących topowym sprzętem i umiejętnościami - jest to po prostu odpowiednik rajdów z, na przykład, gry World of Warcraft. Zadania te wykonywane mogą być na różnych poziomach trudności (sięgających Legendarnego) i oferują najcenniejsze nagrody ze wszystkich aktywności dostępnych w grze.

W trym trybie zmierzysz się z najmocniejszymi przeciwnikami. - Operacja | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
W trym trybie zmierzysz się z najmocniejszymi przeciwnikami.

W grze dostępne są (wersja 1.8) póki co cztery tego typu misje: Falcon Lost, Clear Sky, Dragon's Nest i Stolen Signal. Każda z tych misji posiada cechy wspólne, takie jak:

  1. Wymagają one ścisłej współpracy całej drużyny.
  2. Dostęp do nich odblokowany jest w momencie uzyskania przez postać 30 poziomu doświadczenia, jednak bez odpowiednich przedmiotów nie ma tutaj szansy na sukces. Wrogowie zadają olbrzymie obrażenia i są piekielnie wytrzymali.
  3. Każda misja wymaga odpowiedniego podejścia i umiejętności - pokonanie każdego bossa wymaga zastosowania konkretnej taktyki. Nie wystarczą tutaj brutalna siła, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych trybów gry.
  4. Za ukończenie każdej z tych misji gracz nagradzany jest sporą ilością Kredytów, Kredytów Feniksa, punktów doświadczenia i przedmiotów różnych rang - Topowy (High-End), z zestawu, czy nawet Egzotycznych (Exotic).
  5. Każda z tych misji pozwala także zdobyć unikalny element stroju dla postaci.
Misje w trybie Operacji są piekielnie trudne, jednak oferują cenne nagrody. - Operacja | Nowe tryby gry w The Division - The Division - poradnik do gry
Misje w trybie Operacji są piekielnie trudne, jednak oferują cenne nagrody.

Operacje to tryb, który zalecany jest dla graczy, którzy w znaczącym stopniu opanowali mechaniki rozgrywki rządzące tą produkcją. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z The Division, bądź nie masz jeszcze dobrego ekwipunku, wykorzystaj inne tryby rozgrywki, by wzmocnić swoją postać.