Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowcy (Hunters) w The Division | Nowi przeciwnicy w The Division poradnik The Division

Łowcy to nowi przeciwnicy wprowadzeni do gry wraz z premierą trybu Przetrwania (Survival). Są to unikalni przeciwnicy, którzy stanowią największe zagrożenie ze wszystkich występujących w grze. Swoim zachowaniem bardzo przypominają postacie graczy - mają dostęp do zdolności specjalnych, są znacznie szybsi, zadają spore obrażenia i mogą korzystać z przedmiotów, takich jak granaty czy apteczki.

Gdzie można spotkać Łowców?

Łowców spotkać można podczas rozgrywki w trybie Przetrwania i w Podziemiach. - Łowcy (Hunters) w The Division | Nowi przeciwnicy w The Division - The Division - poradnik do gry
Łowców spotkać można podczas rozgrywki w trybie Przetrwania i w Podziemiach.

Łowców spotkać można w dwóch miejscach (stan z wersji 1.8):

  1. Tryb Przetrwania - pojawią się na samym końcu, gdy gracz postanawia wezwać śmigłowiec do ewakuacji. Na każdego gracza w strefie ewakuacji pojawi się jeden Łowca - jeśli więc nie jesteś tam sam, możesz spodziewać się więcej niż jednego tego typu przeciwnika.
  2. Tryb Podziemia - wraz z premierą łatki 1.8 Łowcy pojawiać mogą się także podczas rozgrywki w Podziemiach. Mają niewielką szansę pojawienia się w każdym pomieszczeniu, nawet podczas starcia z "regularnymi" wrogami. Zawsze pojawia się ich 4.

Jak walczyć z Łowcami?

Za wszelką cenę powstrzymaj wroga przed zbliżeniem się do ciebie. - Łowcy (Hunters) w The Division | Nowi przeciwnicy w The Division - The Division - poradnik do gry
Za wszelką cenę powstrzymaj wroga przed zbliżeniem się do ciebie.

Walka z tymi przeciwnikami jest bardzo trudna, szczególnie podczas kilku pierwszych spotkań. Z tego też powodu warto zastosować się do następujących porad:

  1. Za wszelką cenę trzymaj tych wrogów na dystans. Przeciwnicy ci mogą jednym ciosem powalić cię na ziemię przy pomocy ataku wręcz, po czym natychmiast cię dobiją. Jeśli grasz solo, oznaczać to będzie permanentną śmierć. Ostrzeliwuj ich pozycję i nie pozwól im wybiec zza osłony - jeśli na ciebie ruszą, odbiegnij i zmień pozycję.
  2. Wrogowie ci oznaczeni są specjalną, żółtą ikonką, dzięki której bardzo łatwo jest ich rozpoznać. Ich pojawienie się na polu walki jest także sygnalizowane przez narratora i przez zakłócenia na ekranie (takie jak po oberwaniu granatem EMP). Gdy ekran zacznie nagle szaleć, przygotuj się na starcie z Łowcami.
  3. Przeciwnicy ci nie posiadają pancerza - mają więc tylko jeden pasek zdrowia. Mogą oni jednak korzystać z zdolności, granatów i apteczek, przez co zabicie ich nie jest takie proste.
  4. Walcząc z nimi stosuj całkowicie inne taktyki niż podczas starć z "normalnymi" wrogami. Łowcy bardzo często zmieniają pozycję, błyskawicznie przebiegając pomiędzy osłonami. Będą oni starali się do ciebie zbliżyć, by wykończyć cię pojedynczym atakiem w zwarciu, a gdy ich ciężko ranisz ulotnią się, by wykorzystać apteczkę i się wyleczyć.
  5. Jeśli grasz solo, warto uprzednio rozstawić Punkt Medyczny (z ulepszeniem Ożywienie) - jeśli wróg cię powali, będzie można się jeszcze podnieść. Jeśli chodzi o zdolność kluczową, warto wybrać Ogniwo Regeneracyjne - w przypadku śmierci zdolność odpala się automatycznie, stawiając postać na nogi.
  6. Jeśli grasz w drużynie, postarajcie się załatwiać wrogów pojedynczo, skupiając ogień na jednym wrogu. W ten sposób szybko zmniejszycie liczebność Łowców, co jest najłatwiejszym sposobem na ich pokonanie.