Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division - poradnik do gry

The Division - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dostać się do West Side Pier w The Division? poradnik The Division

West Side Pier to najnowsza, wprowadzona wraz z wersją 1.8, lokacja w Tom Clancy's The Division. Dwie dzielnice, które wchodzą w jej skład - Południowe Nadbrzeże (Piers South) i Północne Nadbrzeże (Piers North) dają dostęp do kilku dodatkowych aktywności, w tym nowego trybu Oporu (Resistance). Do lokacji trzeba jednak wpierw się dostać (później będzie już możliwość wykorzystania szybkiej podróży).

Jak dostać się do West Side Pier?

Najprostszym sposobem na dotarcie na nowy teren jest aktywowanie zadania samouczka "Zbadaj Obóz Clinton" (Investigate Camp Clinton) - zrobić to można z poziomu przeglądu misji, który dostępny jest na mapie świata. Dzięki temu na ekranie zostanie dodany znacznik, który poprowadzi cię do wejścia do nowej lokacji. Warto przy tym wykorzystać najbliższą kryjówkę i się tam uprzednio przenieść, by nie maszerować przez pół mapy.

Walki w tych dzielnicach są znacznie bardziej wymagające. - Jak dostać się do West Side Pier w The Division? - The Division - poradnik do gry
Walki w tych dzielnicach są znacznie bardziej wymagające.

Gdy tylko wejdziesz do Południowego Nadbrzeża (Piers South), odbij w prawo i wejdź do nowej kryjówki, poszukiwanego Obozu Clinton. Wbiegnij po schodach na górę i rozpocznij rozmowę ze stojącą przy stole kobietą, by zakończyć zadanie. Teraz możesz podjąć się jednej z dostępnych tutaj aktywności, rozpocząć eliminację przeciwników znajdujących się na zewnątrz, bądź rozegrać misję w trybie Oporu (Resistance).

Uwaga - walki w tych dwóch dzielnicach są znacznie trudniejsze niż wszędzie indziej z uwagi na fakt, iż możesz tutaj spotkać każdy rodzaj przeciwnika. Różne grupy wrogów tutaj współpracują, przez co możesz jednocześnie walczyć z przeciwnikami wyposażonymi w miotacze ognia, którzy wspierani będą przez żołnierzy.

Co można robić w West Side Pier?

Przedmioty kolekcjonerskie w tej dzielnicy pozwalają zdobyć absurdalne ilości punktów doświadczenia. - Jak dostać się do West Side Pier w The Division? - The Division - poradnik do gry
Przedmioty kolekcjonerskie w tej dzielnicy pozwalają zdobyć absurdalne ilości punktów doświadczenia.

W West Side Pier, czy to w Południowym czy Północnym Nadbrzeżu, podjąć się możesz kilku aktywności. Są to:

  1. Eliminacja przeciwników, by podnieść poziom Sprawności Bojowej - wrogów jest tutaj cała masa, atakują dosłownie z każdej strony, a ich zabicie pozwala zdobyć sporo doświadczenia. Jest to doskonały sposób na szybkie rozwijanie Sprawności Bojowej, a co za tym idzie, zdobycie dodatkowego sprzętu (więcej w oddzielnym rozdziale poświęconym tej mechanice).
  2. Branie udziału w wydarzeniach. Na tym terenie pojawiać będą się różnorakie wydarzenia, jak eliminacja 3 wrogich poruczników. Ich ukończenie pozwoli zdobyć element wyposażenia, kilka punktów Division Tech i 1 sztukę danych dotyczących celu. Jest to więc dobry sposób na pozyskanie dodatkowych przedmiotów.
  3. Zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich - te rozrzucone są po obu dzielnicach, a zebranie ich w tym miejscu pozwala zdobyć aż 110,000 punktów doświadczenia. 4 takie przedmioty pozwolą podnieść poziom Sprawności Bojowej, a co za tym idzie zdobyć dodatkowe przedmioty.
  4. Udział w misjach trybu Opór (Resistance). Misje te pozwalają zdobyć najlepsze przedmioty w grze. By wziąć w nich udział, musisz wpierw dostać się do miejsca, w którym rozpocząć można misję - potem będzie można już po prostu korzystać z opcji szybciej podróży i automatycznego wyszukiwania drużyny. Tryb ten szczegółowo opisany został w oddzielnym rozdziale.