Max Payne 3: Bitwa w pobliżu stacji benzynowej Rozdział 10
Aktualizacja:
Bitwa w pobliżu stacji benzynowej

Nową bitwę rozpocznij od zastrzelenia jeszcze jednego snajpera, który stoi na dachu prawego budynku (powyższy screen).

Możesz się teraz zachować na dwa sposoby. Jeżeli preferujesz wykonywanie licznych rzutów w trybie spowolnienia czasu, to wybierz lewą część placu, sukcesywnie eliminując pojawiających się w okolicy wrogów. W sytuacji zagrożenia pomagaj sobie chowając się za murkami. Warto ponadto co najmniej raz wycelować w dystrybutory stacji benzynowej, przy czym najlepiej oczywiście dokonać tego dopiero gdy ustawią się przy nich wrogowie.

Jeżeli preferujesz korzystanie z bezpiecznych zasłon, to nie radzę nie wybierać wspomnianych murków, bo wrogowie z tego obszaru lubią korzystać z granatów. Zamiast tego o wiele lepiej jest pobiec do autobusu zaparkowanego na prawo od dystrybutorów stacji benzynowej i w trakcie kolejnych walk wykorzystywać pojazd w formie zasłony. Nie zapomnij o monitorowaniu stanu dystrybutorów, tak by w razie sytuacji zagrożenia szybko oddalić się od miejsca eksplozji.

Po wygranej bitwie pobiegnij do widocznej w oddali zamkniętej bramy i zbadaj znajdującą się na lewo od bramy niewielką stróżówkę. Wewnątrz stróżówki odnajdziesz środki przeciwbólowe oraz pierwszy ślad [Ślad 1/2 - Gazeta].

Pozbieraj amunicję od poległych przeciwników i powróć do Giovanny, która powinna ukrywać się za kontenerem na śmieci niedaleko miejsca startu (powyższy screen). Gra wyświetli teraz nową, dłuższą cut-scenkę.
- Max Payne 3 - poradnik do gry
- Max Payne 3: Poradnik do gry
- Max Payne 3: Rozdział 10
- Max Payne 3: Ucieczka ze złomowiska Rozdział 10
- Max Payne 3: Bitwa w pobliżu stacji benzynowej Rozdział 10
- Max Payne 3: Przeprawa przez pierwszy magazyn Rozdział 10
- Max Payne 3: Przeprawa przez drugi magazyn Rozdział 10
- Max Payne 3: Przeprawa przez trzeci magazyn Rozdział 10
- Max Payne 3: Eksploracja pomieszczeń biurowych Rozdział 10
- Max Payne 3: Ucieczka autobusem Rozdział 10
- Max Payne 3: Bitwa przy uszkodzonym autobusie Rozdział 10
- Max Payne 3: Rozdział 10
- Max Payne 3: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
>>Wojtas<< Legionista
@Stranger
Czy pojawi się poradnik dedykowany PC?
zanonimizowany19573 Legend
Błąd:
"Nadciąga coś bardzo niedobrego"
Musisz w trakcie skoku z łodzi wykonywanego w samej końcówce piątego rozdziału gry zabić w locie siedmiu przeciwników.
O ile zgadza się, że piąty rozdział, chodzi o skok z łódki w ~środku piątego rozdziału.
http://www.youtube.com/watch?v=zAwLjksScyk
zanonimizowany847105 Junior
Panowie! Dopiero co kupiłem xboxa, zagrałem w maxa i dupa!! wpadam przez szybę do snajpera i nie mogę wycelować w gościa, joystick od ruchu nie działa, wszystkie inne owszem - więc leżę na podłodze, dziurawię ścianę do momentu aż snajper nie wysadza nas obu w powietrze i tak w kółko. Już mnie szlag trafia powoli. X box nie grzebany, gra kupiona w media. Co dalej Droga Redakcjo?? Miał już ktoś tak przede mną?? HELP!!
zanonimizowany847105 Junior
hej! WSZYSTKO DZIAŁA!! wystarczyło zamienić dżojstiki na padzie (lewy na prawy) i poszło!
ShinShoda Junior
Siema wie ktoś czy te osiągnięcia działają na prywatnym meczu (xbox360)
zanonimizowany939769 Junior
Lopezik666 ja tam się nie orientuje zbytnio ale mam procek intel core 2 duo 2,66 Ghz, 2 GB RAM i mi śmiga na ustawieniach wysokich więc jak masz procek co najmniej 2,66 Ghz i 2 GB RAM to ci pujdzie na bank
lapa442 Pretorianin
raul passos nie podchodzi ci pod linie strzału
lapa442 Pretorianin
nie musialbs zle walczyc by doprowadzic do zniszczenia samochodu
jaroslawb25 Junior
no a jakby kto miał w rozdziale 14 nieaktywne wejście do terminala 3 (po wymordowaniu wszystkich), to martwych wrogów wystarczy potraktować ołowiem i się odblokuje
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
