Dotarcie do jednej z głównych ulic dzielnicy | Rozdział IX | Solucja Max Payne 3
Aktualizacja:
Rozdział IX
Dotarcie do jednej z głównych ulic dzielnicy

Początkowo nie wpadniesz na żadnych przeciwników, tak więc podążaj jedyną możliwą ścieżką. Po skorzystaniu z pierwszych schodów rozejrzyj się za środkami przeciwbólowymi i dopiero wtedy wznów przemarsz. Zatrzymaj się po dotarciu do wnętrza budynku. Zbadaj pokazane na powyższym screenie ciało, odblokowując pierwszy ślad [Ślad 1/3 - Członkowie gangu].

Zabierz kolejne opakowanie środków przeciwbólowych i wyjdź z budynku. Zejdź po schodach na dół, przy czym zanim wyruszysz dalej obróć się w lewo i zbadaj obszar pod schodami. Pozwoli Ci to już teraz pozyskać pokazany na powyższym screenie karabin G6 Commando. Możesz już ruszać do kolejnej lokacji.

Zeskocz na niższy poziom, a następnie udaj się w stronę jednej z głównych ulic dzielnicy, na której toczą się zażarte walki. Nie musisz tu nikogo atakować, gdyż gra po dostatecznym zbliżeniu się do ulicy załączy cut-scenkę.
0
- Max Payne 3 - poradnik do gry
- Max Payne 3 - poradnik do gry
- Rozdział IX
- Dotarcie do jednej z głównych ulic dzielnicy | Rozdział IX | Solucja Max Payne 3
- Przeprawa przez pierwszą część slumsów | Rozdział IX | Solucja Max Payne 3
- Rozprawienie się ze śmigłowcem i wrogimi jednostkami | Rozdział IX
- Przeprawa przez drugą część slumsów | Rozdział IX | Solucja Max Payne 3
- Dotarcie na górne balkoniki | Rozdział IX | Solucja Max Payne 3
- Przeprawa przez trzecią część slumsów | Rozdział IX | Solucja Max Payne 3
- Rozdział IX
- Max Payne 3 - poradnik do gry
Komentarze czytelników
zanonimizowany939769 Junior
Lopezik666 ja tam się nie orientuje zbytnio ale mam procek intel core 2 duo 2,66 Ghz, 2 GB RAM i mi śmiga na ustawieniach wysokich więc jak masz procek co najmniej 2,66 Ghz i 2 GB RAM to ci pujdzie na bank
lapa442 Pretorianin
raul passos nie podchodzi ci pod linie strzału
lapa442 Pretorianin
nie musialbs zle walczyc by doprowadzic do zniszczenia samochodu
jaroslawb25 Junior
no a jakby kto miał w rozdziale 14 nieaktywne wejście do terminala 3 (po wymordowaniu wszystkich), to martwych wrogów wystarczy potraktować ołowiem i się odblokuje
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.